Sociální sítě

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Rád bych se zeptal, jestli někdo testoval vliv umístění odkazu na "cokoliv" na webu na G+ - přijde mi, že produkty, které tam vystavím, tak se na google dostanou výše ve vyhledávání - neusuzuji tak, že bych je sám hledal (vím, že google zobrazuje každému jiné výsledky), ale na takové produkty máme více přístupů z google, než v předchozích obdobích...

Má někdo nějakou smysluplnou studii?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
janKali: vubec bych se nedivil! jejich sluzby jsou mozna soucasti hodnoticich atributu. asi podobne jako Sklik u Seznamu...urcite se vyplati G+ i FB

ja mam stránky, které mam napojené na G+ taky celkem uspesne a odkazy z nich maji celkem velkou page authority
http://404m.com/2012/01/06/kdyz-vasim-p ... eo-google/
http://www.lupa.cz/clanky/google-search ... Box-switch

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Někde přímo na blogu google jsem četl, že g+ má dosti velkou autoritu ve vyhledávání. Jelikož, když lidé něco takového doporučí posune se odkaz ve vyhledávačích.
Tak že, ANO má to vliv na vyhledávání a tím i přístup uživatelů.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
G+ má velký vliv na vyhledávání na Googlu. Odkazy tam jsou follow a započítavají se ( stejně jako z Twitteru ). Stačí mrknout do Google Webmasters > nejnovější odkazy. Tam téměř vždy najdu odkaz z Pluska, či Twitteru, ale z Facebooku tam na odkaz nenarazíta ( Facebook tedy nemá přímý vliv na vyhledávání na Googlu )

Navíc se ve vyhledávání na Google objevují i posty z G+, takže máte další možný zdroj návštěvnosti.
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se