Sociální sítě

newerxx
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 37
Registrace: 11.05.2012
Dobrý večer,
Napada mě zajímavá otázka.
Co chám chybí na sociálních siťích a naopak za co jste rád?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jednodušše smazat všechny moje příspěvky (jedním klikem), nevím, zda to někde jde, ale třeba u FB ne.

//Na WebDealu si tykáme :-).

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
Jednodušše smazat všechny moje příspěvky (jedním klikem), nevím, zda to někde jde, ale třeba u FB ne.

//Na WebDealu si tykáme :-).

Jo to je docela problém ochrana soukromí u takovýchto služeb. Ale zase na druhou stranu raději svěřím své údaje někomu kdo je pod kontrolou a údaje využívá k reklamě a ochraně uživatelů. I když s tou analýzou chatu na FB nesouhlasím.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Dělal jsem to v Swishu a je to puvodně flash překonvertovaný do gifu....je to trošku jako gif zlobí.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Na sociálních sítích mi toho moc nechybí a právě ty "vymoženosti" mě od nich odhánějí. Sociální síť má mít z mého pohledu jeden hlavní účel - spojovat lidi a šířit jejich názory, zájmy a podobně. To pro mne sociální sítě splňují. Každá se však v něčem liší. Obsah na Facebooku nenajdete na Twitteru. A v tom je jejich jedinečnost. Se současným stavem jsem tedy spokojený a opravdu nic mi nechybí.

Co se týče ochrany osobních údajů... co naděláme. Kdo chce být "v bezpečí", ať se neregistruje. Kdo nechce, ať se registruje. Kdo je chytřejší, nechť vkládá jen ty údaje, jež sdílet může. U všech to nejde, ale ty povětšinou ví třeba i WebDeal a registrovat bych se nemohl nikde...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se