Software

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Ahoj,

někde jsem narazil na tento post: http://warcenter.cz/viewtopic.php?f=122&t=1456296

Jedná se o program na kruhové klikání AdSense reklam - prý neodhalitelný (možná opravdu, co tak čtu, tak vymakané to mají dost dobře...)

Ve statistikách taky slušný počet českých lidí, kteří jej používají...

Co si o tom myslíte? Mohlo by to fungovat? Je třeba se u toho bát BANu ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jakmile se dostaneš nad určitou hranici výdělku, přijde manuální kontrola webů, no a pak, spadla klec.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
freez píše:
Jakmile se dostaneš nad určitou hranici výdělku, přijde manuální kontrola webů, no a pak, spadla klec.

Tak já myslím že manuální kontrola webu je to od začátku, taky musíš v programu zadat adresu webu, aby mohl vytvářet virtuální návštěvnost a pak nějaké % kliknutí... Takže to stejně mohou využít pouze lidé, kteří web mají - a u kterého se možná i předpokládá, že má dost dobrý obsah na takovou návštěvnost...

Myslím si, že když bude systém používat web, který byl pro něj stvořen (nekvalitní obsah, pár vět a BUM - reklama)... tak to bude googlu přinejmenším divné...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Stačí si vzít kalkulačku a sednout si nad tím. 6% CTR. Kolik vyděláš na denní návštěvě 1000 lidí, při CTR 6% a průměrné ceně prokliku 6,- což je 360,- za den. Protože ten program bude návštěvnost zvyšovat postupně tak se na tu cenu za den dostaneš až za nějakou dobu. Nicméně je tu jeden zásadní problém, inzerent platící za tu reklamu po nějakém čase zjistí, že prokliky z tvých webů jsou k ničemu a přestane svůj inzerát u tebe zobrazovat. A zde bych viděl ten problém, protože toho si Google dřív nebo později všimne, pominu li ten fakt, že jen letmý pohled na web, který údajně má například 5tisíc návštěv denně prozradí mnohé, pokud tam ti lidé ve skutečnosti vůbec chodit nebudou, další otázkou budou pozice webu v SERP, míra okamžitého opuštění stránky a další a další "podezřelé" věci. Spíš mě zaráží to, že si lidi dají tu práci a vymýšlejí systém, jak ojebat systém. To je děs.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Je pravda, že tyto faktory jsou více než podezřelé... Taky mě udivuje, proč takové věci lidi vymýšlí - nabízí to zdarma (za peníze by to ani nikdo nekoupil :D), tak tedy co z toho mají oni ? Majitel systému z toho může mít max. pár nepodezřelých klikanečků v mezích... Ale myslím, že když už tak hezky tvoří programy, určitě se to úsilí dá zpeněžit lépe - a hlavně čestněji...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Je to sice takový můj momentální výplod fantazie, ale dovedeš si představit kolika lidí se takovým softem ve finále zbavíš? Kolik lidí díky tomu přijde o možnost využít AdSense? Kolik to asi bude konkurence? Docela bych se vsadil, že ten, kdo to vymyslel, to nepoužívá :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Je to sice takový můj momentální výplod fantazie, ale dovedeš si představit kolika lidí se takovým softem ve finále zbavíš? Kolik lidí díky tomu přijde o možnost využít AdSense? Kolik to asi bude konkurence? Docela bych se vsadil, že ten, kdo to vymyslel, to nepoužívá :-D


Fantasmagorie, ktera bude nejspis pravdiva :D

Nehlede na to, ze 6% CTR neni nedostizna hranice pri dovolenem uzivani PPC.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
stephan píše:

Nehlede na to, ze 6% CTR neni nedostizna hranice pri dovolenem uzivani PPC.


Pravda, na blogu mám například zcela legální CTR 14,29%
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Ideálně doporučuji používat současně s Google Analytics... vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se automaticky kontroloval traffic z Analytics a CTR na AdSense a všechny podezřelé případy by šly ke kontrole.

Tkim
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 78
Registrace: 18.06.2011
adsense zisk
Zvýšte si návštěvnost a získejte nové FB fanoušky: http://givemeclick.com
 Šatní skříňky jako investice do zázemí pro zaměstnance

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se