Software

eMa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 21.10.2013
Ahoj, potřeboval bych se poradit: na webu primaauta.cz vzniká nějaká chyba, ale nemohu najít příčinu.
Web je na WP.
Chyba ale vzniká pouze ve Firefoxu, když si několikrát (třeba 10x) překliknu z homepage třeba na nabídku vozidel.
Potom se stane to, že se úvodní strana stále načítá a nic. Zjistil jsem, že pokud při tom načítání smažu cache prohlížeče, tak to hned jede.
V Chromu to nedělá. Zkoušel jsem zakazovat cachování, instaloval jsem plugin na cache...a nic.

Díky za každý tip na odhalení příčiny chyby.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
to překlikávání je v jakém rozmezí. Překlikáváš se po minutách nebo to zkoušíš co nejrychleji?
To, že se stránka načítá, se děje, i když znovu refresnesh stránku, aniž by jsi smazal casche?
A zkoušel si i jiné prohlížeče, co když je to firefoxem nebo nějakým pluginem, který jsi si doinstaloval?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

eMa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 21.10.2013
Nechávám stránku načíst a pak kliknu na další položku menu. Různě to proklikám a až kliknu znova na homepage, tak to klekne. Ale všechny ostatní stránky fungují, jen homepage se "zadrhává".
Ani po refreshi nejde.
Dělá to pouze ve FF. Ale i zákazníkovi a to pochybuji, že má stejné rozšíření FF.

Díky za reakci

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jaký plugin na cache používáš?
Když ho nepoužíváš, tak vše funguje jak má?
Jaké máš nastavení pluginu?
Kolik pluginů máš a jaké?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Nemám rád cache pluginy, je to víceméně k ničemu. Podle mě tedy. Jen starosti a soubory na FTP.

eMa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 21.10.2013
Ten cache plugin jsem tam právě zkusil kvůli té chybě, jestli to nepomůže. Jinak tam standardně není.
Jsou tam All in one SEO pack, GA for WP, Google Maps widget, Google XML sitemap, WP-pagenavi, WP Google fonts, a WP all import + deaktivovaný WP Super Cache.

Tobě se podařilo dosáhnout té chyby, kdy se to stále na homepage připojuje?
Zkoušel jsem tam zakazovat i nějaké javascripty, ale bez úspěchu.
Díky

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
eMa: Tak že i při vypnutí všech widgetů se tahle chyba stále opakuje?
A co šablona, zkusil jsi ji vyměnit? Byly na ni prováděny nějaké změny? A zkusil jsi smazat cache prohlížeče?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se