Software

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Už asi měsíc se u mě po aktualizaci na novou verzi Firefoxu projevuje chyba, kdy mohu kurzorem myši kliknout kamkoliv na stránku a objeví se tam blikací kurzor ve tvaru čárky.
Nedělá to žádné další problémy, pouze to vizuálně obtěžuje a zbytečně přitahuje pozornost. Snad jedinným problémem je, že se musíte přesně trefit na textové pole, protože pokud kliknete o pár px níže, tak se tam objeví blikací kurzor. Občas se přehlédnu a už píši a pak si všimnu, že jsem vlastně nekliknul přesně a nic se nenapsalo.

Pro lepší pochopení problému přidávám obrázek:
problem.png
problem.png (3.52 KiB) Zobrazeno 2930 krát

Všimněte si té čárky u Nastavení.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Dělá to i čistá instalace bez doplňků apod? Jaký máš OS?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Mě to dělá Firefox tady na tom notebooku (není můj, mám jej tu na opravu) taky. Byl tu FF 14 a teď jsem jej updatnul na FF 15 a dělá to u obou verzí. Je zde OS Windows XP. Osobně mi to nevadí, protože používám Google Chrome, jen to zde píšu, aby zde bylo více informací o problému. Jinak bych asi zkusil tento problém nahlásit přímo do bugtracku FF :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Já mám FF 15.0.1 a WinXP a problém nepozoruji - ani u předchozích verzích.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Robert píše:
about:config - accessibility.browsewithcaret;true?


Vyřešeno, funguje, díky. Komu by se nechtělo chodit do configu prohlížeče, může použít klávesu F7.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se