Software

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Ahoj,
rád bych začal pronikat do tajů Photoshopu, zatím jsem jen občas použil Gimp, ale nevyhovuje mi. Proto bych se rád zeptal jaká verze je pro vás nejlepší, proč a pak na kterou je nejvíce návodů. Děkuji.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak ja mám stále CS3, lebo od 4ky je tam už aj 3D grafika a podobné veci, ktoré na moje potreby PS sú až príliš zložité veci :). Čo sa týka návodov tak na nete vždy pri konkrétnom vyhľadávaní napíšem ešte na koniec "CS3" a návodov nájdem vždy až až...

derf
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 03.10.2011
vzdy ta posledni prece :) ja zustal u CS2 a zatim spokojenost, skoda jen ze nelze kupovat stary CS balik za lepsi peniz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
derf píše:
vzdy ta posledni prece :) ja zustal u CS2 a zatim spokojenost, skoda jen ze nelze kupovat stary CS balik za lepsi peniz

posledná ponúka väčšinou to najnovšie a "najlepšie", je to podľa mňa aj sila zvyku,záleží na akej verzii si zvyknutý robiť...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Aktuálně používám Photoshop CS5. Vše je o zvyku, ale většinou ty verze až tak rozdílné nejsou.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se