Software

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Doporučí někdo software pro live chat typu zopim.com, livezila apod?

Optimální parametry:
- free /nebo jednorázová licence/
- funkční bez problémů
- možnost více operátorů (nemusí být více oddělení)
- program by měl běžet na našem serveru
- nejlépe připojení do klienta typu pidgin apod.


Má někdo něco a poradí?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Bez urážky, ale pořád dost drahé...

Antonin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 18.05.2013
janKali píše:
Doporučí někdo software pro live chat typu zopim.com, livezila apod?
Má někdo něco a poradí?


1) Napojení na pidgin ma olark.com ale nemá českou podporu a moc se mi nelíbí jejich webové rozhraní. Pokud ale potřebujete pidgin tak se Vám bude líbit.
2) Jednoduchý a český výrobek smartsupp.cz - je zde možnost ho využívat zdarma a má možnost nastavit automatické odpovědi - mám možnost zasahovat do vývoje, takže doporučuji :)

naweb
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 20.10.2012
Antonin píše:

1) Napojení na pidgin ma olark.com ale nemá českou podporu a moc se mi nelíbí jejich webové rozhraní. Pokud ale potřebujete pidgin tak se Vám bude líbit.
2) Jednoduchý a český výrobek smartsupp.cz - je zde možnost ho využívat zdarma a má možnost nastavit automatické odpovědi - mám možnost zasahovat do vývoje, takže doporučuji :)


Už jsi aji tady, na webtrhu spamuješ s tím svým softem a tady taky budeš spamovat?

rygal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 15.06.2013
Ten smartsupp vyzera zaujimavo, konečne online chat kde je niekto "online". Chlapík na podpore mi to vysvetlil ako to používať, dokonca mi doporučil si prečítať ich ebook o chatovaní, možem doporučiť aj ostatným čo používajú iné produkty na chatovanie. Inak majú tam aj možnosť upravovať CSS stýly chatu, fakt pecka, to som ešte nevidel :) Ale celkom by som potreboval prepojenie s mobilom, ale zatial tam majú len webové rozhranie, nemohol by si ich nejak poprosiť o napojenie na GTalk alebo dáku mob. apku?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se