Software

Drago88
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 09.09.2013
Zdravím, zkoušeli jste už někdo tento neomezený webhosting? http://www.savana.cz/
Případně jaké s ním máte zkušenosti? Díky

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
díky za tip. uvítal bych asi spíš neomezený multihosting :-D, ale jinak ceny tam nejsou špatné. Na velký projekt ideální.

Andrejkin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.03.2011
Podľa toho aké máš náročné stránky, pretože neobmedzený nie je nikdy neobmedzený.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
ty myslíš asi tu jejich akci Neomezený hosting za cenu jakou sami chcete to bude podle mě zase nějaká kravina
já jsem ho nezkoušel,
ale u savany mám krátce pár webů a jsem spokojen, hlavně podpora neni tupá a reaguje se zájmem.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Vypadá to, že se někomu líbí stejná TV postava jako mě :)

Momentálně to zkouším. Chci udělat postupně recenze všech. Nechci moc prozrazovat z nasbíraných dat, ale od provozovatele VMS jsem čekal víc. Výkon celkem ujde. Benchmarky ukazují o něco slabší výkon v porovnání s wedos (cca 10%) a to mám web na vlastní IP, jako by tam nikdo nebyl :) Pár věcí co jinde fungují tady zlobí. Absence automatizace mi u shared hostingu přijde velký krok zpět. Administrační rozhraní také nic moc. Další testy probíhají.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Drago: akorat testy od Tebe uz nemuzou byt duveryhodny a objektivni, kdyz ses zainteresovanej svyma aktivitama v jiny spolecnosti :D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Sakra, čekal jsem nějaký zajímavý téma, když jsem viděl Dragův nick a ono prd :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Neber ty úplatky, nebo se z toho zblázníš. :)

groosy24
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 28.10.2013
To zní zajímavě :) určitě byste s tím mohli prolomit nebo alespoň potrápit konkurenci.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se