Software

goman
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 51
Registrace: 01.12.2010
Zdravím,
aktualizovali jste už na nejnovější verzi Firefox (29) a používáte současně proefsional toolbar? (https://addons.mozilla.org/cs/firefox/a ... src=search)

Když jsem aktualizoval, tak přestal fungovat (holt bohužel už dlouho nebyl aktualizovanej a asi v tom novém rozhraní nějak nebude bez aktualizace fungovat).

Zkoušel jste to někdo či nevíte, co s tím? :-)
Díky za případné rady :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Už ve verzi 28 mi některé věci z tohoto jinak velmi dobrého doplňku nefungovali, teď po aktualizaci to nemaká vůbec. Myslím že vývojáři se tomu doplňku už nevěnují a tak hledám něco jiného, je trochu problém najít něco v čem budou i data ze seznamu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

goman
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 51
Registrace: 01.12.2010
Právě no. U tohoto bylo fajn, že pracoval i se Seznamem. A jak říkáš, vzhledem k tomu, že poslední aktualizace lišty byla v roce 2011, tak už asi se příliš nebude upravovat no. Bohužel ani na e-maily nereagují :-(.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Zatím jsem si tam dal WebRank, ten toho umí taky dost, ale Seznam chybí. Leda nakombinovat s Rank Checker od Jirky Klíra http://pagerank.jklir.net/?p=rankchecker
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

goman
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 51
Registrace: 01.12.2010
Tak Webrank neznám, ale když jsme se na něj díval, tak umí podobné jak Seoquake, že? Ohledně toho Sranku, než ten checker od jirky Klíra je podle mne jednoduší seznam Lištička :-)

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
A jde u té Lištičky, aby to zobrazovalo rovnou číslo sranku, teď tam mám jen tu stupnici.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
luba píše:
A jde u té Lištičky, aby to zobrazovalo rovnou číslo sranku, teď tam mám jen tu stupnici.


Musíš na ten proužek najet myší a uvidíš i číslo, jinak to asi nejde.

Tak jsem našel docela dobrou kombinaci a to lištičku a SEO Site Tools, Site Analysis to mi přijde jako dobrá náhrada za Seoquake.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se