Software

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V poslední době pozoruji odliv obyčejných uživatelů z ICQ, WLM a dalších na Facebook. Využívá tu někdo stále ICQ nebo už jenom facebook, případně email? ICQ (resp. QIP) beru jako možnost pro rychlou komunikaci, hodně to usnadní práci oproti třeba emailu. Facebook je třeba na tohle moc robustní.

Používáte stále ICQ, případně jinou IM síť?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Osobne jsem ICQ nezapnul jiz vice jak pul roku a duvod, vsechny kontakty se presunuli na Facebook a prestali ICQ pouzivat, tak i ja jsem se musel prizpusobit novym vecem i kdyz nedobrovolne. Jedine co hojne stale vyuzivam je Skype na volani po netu na Slovensko, nic jineho tam neznaji :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Tak jelikož stále ještě funguju bez Facebooku, tak běžně používám ICQ, Jabber a Skype. Je fakt, že lidi odtud pomalu mizí, ale když něco potřebuji já, tak si klidně zavolám a když oni, tak mají smůlu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Asi tak nějak, jednak jakmile jsem zapnul ICQ hned měli všichni potřebu mi něco psát, což se mi ne vždy hodilo :-) Skype používám jen pro konferenci s několika přáteli a jinak fakebook, ten ICQ hodně vytlačil. Osobně vše řeším meilem a telefonem, rychlejší a tak nějak mi to nejvíc vyhovuje.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
ICQ je brutální žrout času. Pokud se mnou někdo potřebuje něco probrat preferuju email. Když je to naléhavé tak telefon. Na druhou stranu třeba přes FB už jsem pár kšeftů uzavřel. Zajímavá zkušenost.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jsem asi ze starý školy, takže nechápu jak vůbec někdo může daný protokoly jako je ICQ,Jabber nahradit za věčně nefunkční a zalagovaný Facebook chat. Preferuji tedy ICQ, jabber, Skype občas taky, pokud mi někdo napíše na Facebook chatu tak ho většinou posílám.... na ICQ :) Jinak samozřejmě email + telefon jak zmiňuje Drago.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Drago píše:
ICQ je brutální žrout času. Pokud se mnou někdo potřebuje něco probrat preferuju email. Když je to naléhavé tak telefon. Na druhou stranu třeba přes FB už jsem pár kšeftů uzavřel. Zajímavá zkušenost.


Tiež používam ICQ a súhlasím, že je to žrút ale na Facebook nemá. Odtiaľ sa niekedy dostať je problém...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Měl by jsem to upřesnit. FB chat nepoužívám. Teď je to propojené se zprávamy. Takže spíše jako záznamník :)

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Osobne jsem ICQ zahodil pred par lety. Aktualne nejvice pouzivam skype, hlavne kvuli tomu ze si tam nechavame presmerovat vetsinu nasich business tel. cisel...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já osobně IM klienta používám. A sice QIP, kde mám ICQ, Jabber, Facebook, Twitter a IRC takže takové vše v jednom.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se