Software

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ahoj všem,
postupoval jsem přesně podle návodu tady: http://www.cwordpress.cz/navody/jak-pre ... sting.html

Stejně to pochopitelně nejede, chyba 500 - viz katalog-webu.info.
Jediné, co jsem měnil - byl název databáze ve WP-config a hesla. Na novém hostingu se mi udělala databáze s jiným jménem, tak jsem do ní naimportoval přes phpmyadmina tu ze starého hostingu. Soubory jsem přes FTP přehrál. Ještě mě napadá jedna věc, nahrál jsem je nyní do www složky na novém hostingu (jinam nešly) předtím byly na starém hostingu v kořenu.

Nějaká idea co s tím? Nějaký lepší návod? Díky Petr

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
U mě web funguje, asi si ještě tvůj počítač pamatuje IP starého hostingu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to idp: no já jsem ted ale úplně na jiným počítači...než ze kterého jsem včera vše dělal a na jiné IP adrese, v jiným městě...jde to nějak refreshnout...???

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Postup máš správný podle mě a bohužel usím říci, že u mě jen a jen bílá stránka.No ani přes tohle mě to nejde:http://anonymouse.cz/anonymizer

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tady to jde jak ve Firefoxu tak Chromiu, zkoušel jsi to přes nějaký anonymizér?
Ještě mě napadla možnost, že mám starou IP protože mám O2 a dlouho trvá než se aktualizují DNS.

Přílohy

1.png
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
odpověď hmmm tak to bude asi ono, že se ti ještě nenačetla správná nová IP...nicméně tamto s tím www a kořenovým adresářem je v pořádku? S tím se nemusí nic dělat? A změna ve wp-config a import DB - v ní se nic nemění?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
To můžeš zkusit takto: aktuální index.php přejmenuješ a vytvoříš index.html kam něco napíšeš a zkusíš jít na web. Jestli to máš umístěné dobře mělo by se ti to zobrazit.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
píšeš, že si změnil, jméno databáze a heslo, ale změnil si i login databáze?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
jo změnil jsem vše ve starém wp-config, (název, heslo, login, jiné přiřazení pro tabulky) dle údajů na novém hostingu (tam se mi při vytvoření hostingu vytvořila databáze, kam jsem naimportoval zip ze stareho hostingu) ale v databázi jsem nic neměnil - jen vyexportoval a naexportoval...u starého hostingu bylo "localhost" u nocvého jsem se díval na jiné weby co tam hostuju, že mají něco jiného...

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
no tak to změň na to něco jiného a bude to, tím to podle mě být může a asi i je.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
U chybných údajů v databázi by se zobrazila hláška se špatnými údaji. Co memory_limit, nemůže být chyba tam? Z jakého k jakému hostingu jsi to přesouval?

//Taky O2 a taky ještě neaktualizované DNS.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Protože u starého hostingu jsem byl jakoby rok zdarma a nyní musím přesunout...na jeden svůj multihost...
Jinak změnil jsem to dle nejlepšího vědomí...BTW, když naimportuju databázi, tak ona si nepamaztuje svoje původní jméno a heslo? V memory limitu teorewticky by možná mohla být chyba...ale to by udělalo aspon něco ne? Třeba rozsypaný web...

To webdesign - no já to tam dal to nové...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
sikec píše:
Protože u starého hostingu jsem byl jakoby rok zdarma a nyní musím přesunout...na jeden svůj multihost...
Jinak změnil jsem to dle nejlepšího vědomí...BTW, když naimportuju databázi, tak ona si nepamaztuje svoje původní jméno a heslo?

pamatuje, ale ty jsi psal, že se ti tam vytvořila nová a pouze do ní importoval tabulky, často totiž hosting nedává uživateli takové právo aby mohl db importovat a tam musí to vyřešit pomocí importu tabulek v ní obsažených
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to IDP: jo...jak říkáš, nemám právo tam vytvářet db, takže jsem dal importovat ten zip a naskočily tabulky, takže tam asi budou...

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ty tam jsou určitě. Tohle jak říkáš dělá web, když nahodím šablonu, která je nějak poškozená. Tak pak je bílá stránka. Zkus stáhnout tu šablonu přes FTP co tam měla jet a tím naskočí ta základní. Nic jiného už mě nenapadá. No nebo to dělají ty spešl pluginy....

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ještě možná....jde to přesunou tak jak jsem to dělal, tj bez instalace WP, že jenom zkopíruju soubory? Mně šlo hlavně o to, že tam mám nějaký spešl pluginy, co jsem nenastavoval, aby se zachovalo nastavení. Jinak by bylo asi jednoduší nahodit čistý WP a pak nějak naimortovat databázi, ne?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
no běžně to bez instalace jde, ještě je možnost naimportovat obsah do čisté instalace WP, udělal jsi zálohu z WP? Je to Nástroje > Export
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
no to jsem neudělal...takže asi budu muset přehodit nameservery zpět, udělat export (snad je to spolehlivější - BTW jde i xport jiných verzí)? opsat si asi to nastavení pluginů a nějak nevim co s tím ...no každopádně je to další takový návod(myslím ten co mám v prvním linku) - přesun wordpresu za deset minut snadno a rychle...jojo...kdeže...

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No já přesouvám skoro dnes a denně a je to skutečně hotové ani ne za deset minut. Tohle je někde zakopanej pes jak se říká. Tak hold pevné nervy....

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
500 Internal Server Error - není chyba databáze. To bude špatně nastavený adresář u hostingu. Anebo htaccess, kde je špatně adresářová struktura.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To Drago - Takže to že je to nahraný do www adresáře a předtím to bylo v rootu může být ten problém? Nebo špatně nastavený adresář v jakém smyslu?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
a kde vydíte pětistovku?Já teda ne.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
mno pětistovka tam je, píšu to v prvním postu - respective chrome

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
sikec píše:
To Drago - Takže to že je to nahraný do www adresáře a předtím to bylo v rootu může být ten problém? Nebo špatně nastavený adresář v jakém smyslu?

zkus tam dát jen statický index jak jsem psal nahoře, jestli se zobrazí, jestli nemáš web danej jinde
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
jop...navečer se k tomu dostanu...a co tam mám vložit třeba?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se