Software

Petr
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 24
Registrace: 12.11.2010
Klient po mne požaduje razítko na faktuře. Není mi jasné k čemu mu to bude, nicméně chci mu vyjít vstříst. Určitě ale neplánuji kupovat razitko.
Mohl bych značku simulujicí razítko vytvořit v nějakem grafickém programu, ale buď by to zabralo hodně práce nebo by to nevypadalo moc věrohodně.

Myslím, že na výrobu grafickych značek à la razítka, bude existovat nějaký šikovný prográmek.

Můžete mi něco doporučit?
...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pokud tedy potřebuješ udělat jen otisk razítka na fakturu (některé firmy to opravdu vyžadují) , tak není nic jednoduššího, než jít na stránku například razitko.cz a tam si vytvoříš návrh jaký potřebuješ, sestavíš kompletní razítko a dáš vytisknout. Vygeneruje to PDF soubor kde je vytištěné razítko v přesné velikosti jak bude vypadat. Asi jako na obrázku dole.

razitko.jpg
razitko.jpg (63.84 KiB) Zobrazeno 17532 krát



Další trochu problém ale je, že razítko na faktuře musí být s podpisem, takže tak jako tak potřebuješ, aby klient buď přes tablet hodil muří nohu na ten obrázek razítka, nebo poslal scr. svého podpisu, kterej pak na to razítko dáš (musí to být ale formát s průhledným pozadím samozřejmě). Razítko sice je zbytečné a nemá v zákoně vlastně žádnou podporu, ale realita je bohužel úplně jinde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
si vygeneruj razítko jak psal freez udělej si screen vytiskni si to na to se podepiš naskenuj uprav a vlož na fakturu
jinak generovat podpsiy jdou tady, ale je to zbytečné
Kód: Vybrat vše
http://www.onlinesignature.in/

Petr
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 24
Registrace: 12.11.2010
Diky za rady. Pouzil jsem razitko.cz a vysledek je dostatecny.
...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se