Software

JakubH
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.08.2013
Zdravim, koupil jsem dalsi web do portfolia a chtel bych se zeptat jaky by byl nejefektivnejsi zpusob predelani stareho statickeho webu (rawfoodexplained.com) do Wordpress.

Ma okolo 1200 stran, takze idealni by byl nejaky script... Neco pisou zde http://codex.wordpress.org/Importing_Co ... 5BX.5DHTML a existuje plugin http://wordpress.org/plugins/import-html-pages/ ale vim nula nula nic pokud se jedna o HTML apod. Vsechny weby mam ve wordpress...

V nejhorsim pripade nekoho najmu at to predela rucne stranku po strance, ale to by trvalo dele nez bych rad.

Diky

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Vždyť je tam jen pár stránek ne? To je otázka chvilky a máš to ručně překopírovaný. A nebo mi něco uniká?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Fit píše:
Vždyť je tam jen pár stránek ne? To je otázka chvilky a máš to ručně překopírovaný. A nebo mi něco uniká?


Sice, když se člověk podívá na stránku vypadá, že tam skoro nic není, ale podle autora tématu tam je 1 200 stránek, což na ruční kopírování není moc vhodné.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Fit píše:
Vždyť je tam jen pár stránek ne? To je otázka chvilky a máš to ručně překopírovaný. A nebo mi něco uniká?


Rozklikni si Site Map.

Jinak podobný problém mě také nedávno potkal, ale dal jsem ho k ledu. Pokud to nějak efektivně vyřešíš, tak nad tím začnu opět uvažovat. Do ručního předělávání se mi také nechce.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Myslím že to asi jinak než ručně nepůjde :( Stejně by pak byla nutná kontrola a ta ti zabere stejně jako to ručně přesypat.

JakubH
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.08.2013
Fit píše:
Vždyť je tam jen pár stránek ne? To je otázka chvilky a máš to ručně překopírovaný. A nebo mi něco uniká?


Jak pise xmrnv100, kdyz si rozkliknes sitemap tak uvidis tu naloz co by vystacila na dve knizky :-)

Hmm, no kontrolu budu muset udelat i kdyz nekoho najmu aby me to presunul rucne :/

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
No, tak jsem se kouknul na Sitemap a máte pravdu, docela sodliní :). No já jsem minulý týden takhle převáděl asi 300 článků do WP a už jsem taky myslel, že mě z toho šmejkne. Ale zvládl jsem to :D. Jinak se taky obávám, že to jinak než ručně asi nepůjde.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Fit píše:
No, tak jsem se kouknul na Sitemap a máte pravdu, docela sodliní :). No já jsem minulý týden takhle převáděl asi 300 článků do WP a už jsem taky myslel, že mě z toho šmejkne. Ale zvládl jsem to :D. Jinak se taky obávám, že to jinak než ručně asi nepůjde.


Určitě by na to šel naprogramovat nějaký script, ale otázkou je za kolik? :/
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Skript by na to určitě naprogramovat šel, ale stejně by pak bylo dobré něco občas zkontrolovat, jestli se vše kopíruje správně.

Nebo proč si na to nenajmeš pár lidí? Po netu se dají sehnat lidi, co budou kopírovat stránku za 3 koruny třeba ... tak najmi ze 5 lidí a ať jedou .... 1200x3 = 3600,- a to zas není taká pálka
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:
Skript by na to určitě naprogramovat šel, ale stejně by pak bylo dobré něco občas zkontrolovat, jestli se vše kopíruje správně.

Nebo proč si na to nenajmeš pár lidí? Po netu se dají sehnat lidi, co budou kopírovat stránku za 3 koruny třeba ... tak najmi ze 5 lidí a ať jedou .... 1200x3 = 3600,- a to zas není taká pálka


Ale ať script nebo lidi, tak stejně bude aspoň namátkou zkontrolovat, zdali se vše zkopírovalo jak má. To ho ten script nejspíše vyjde levněji.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
peeeeta píše:
Ale ať script nebo lidi, tak stejně bude aspoň namátkou zkontrolovat, zdali se vše zkopírovalo jak má. To ho ten script nejspíše vyjde levněji.


To je pravda, ale nevím, jestli tě skript příjde levněji :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:

To je pravda, ale nevím, jestli tě skript příjde levněji :D


No tak ono by to bylo asi přibližně ve stejné cenové relaci, ale nemohu posoudit ceny scriptů není má branže.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
zbytečně z toho děláte vědu
úplně v klidu 5 lidí po 20 článcích denně a máš to za dva týdny
zaúkolovat, vysvětlit, kontrolovat...
otázkou je kolik na to máš

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
wico píše:
zbytečně z toho děláte vědu
úplně v klidu 5 lidí po 20 článcích denně a máš to za dva týdny
zaúkolovat, vysvětlit, kontrolovat...
otázkou je kolik na to máš


No řešíme cenu, ale ani není známo za jak dlouho by to chtěl mít překopírovaný.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

JakubH
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.08.2013
No asi do toho pujdu pres cmshelplive.com. Jejich quote je $700 a hotovo do 10 dnu.
Je to sice vic nez jsem doufal, ale je to profi firma a na odesk.com jsem dostal nabidky za cca $400+ od lidi co vypadali, ze by to umeli.
To neni zas takovy rozdil za jistotu kvalitni a rychle prace...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
JakubH píše:
No asi do toho pujdu pres cmshelplive.com. Jejich quote je $700 a hotovo do 10 dnu.
Je to sice vic nez jsem doufal, ale je to profi firma a na odesk.com jsem dostal nabidky za cca $400+ od lidi co vypadali, ze by to umeli.
To neni zas takovy rozdil za jistotu kvalitni a rychle prace...


Slušná částka.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se