Software

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak jsem dal stránku na twitter feed...vše OK, jak ji dám do sidebaru na svůj blog? Dělal jsem to před měsícem a jen se zkopíroval kod a nevím jaký z jakých stránek...su úplně blbej. Šla tam i vybrat inonka a počet folloverů. Dělal jsem to tehdy přes nějaký odkaz, nemůžu ho najít...asi su fakt debilll. Bude to na twitteru nebo v tom twitterfeedu? Bože to jsou věci...díky moc

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No tady jsem byl...ale to co mám na mysli, kde byla stránka, šlo tam vybrat velká ikona/malá ikona a další nastavení a pak se zkopíroval kod...ach jo...

-- 16.11.2012 09:46 --

Třeba, jak má Petr Jeník na owww.cz pod názvem blogu logo Twittru a počet folowerů..., přesně to potřebuji

-- 16.11.2012 10:27 --

Už to mám: https://twitter.com/about/resources/buttons toto je ono, co hledám. Akorát jsem to nenašel ve svém Twitter účtu, takže jsem myslel, že je to nějaká externí služba podobně jako Twitterfeed. Tohle jsem našel přes strejdu G. Nebo je to někde v Twitter účtu???

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Tak to se omlouvám, z popisu jsem nepochopil že hledáš jen Twitter button :) Udělej to přes ten odkaz co jsi zde postnul, taky to mám přes něj všude.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Nemel bych se do toho asi montovat, ale sikec a jeho styl - necham webdeal vytvorit svuj web za sebe, me neskutecne irituje...vsechny tyto veci sis mohl najit sam napr na zahranicni podpore a jeste bys nabyl zkusenost a vedomosti..takhle jen prijdes k reseni.....to by me snad ani nebavilo

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To dokec....máš asi pravdu...jenže já to řešení znal a znamenám si co už jsem udělal a neměl jsem tam žádnou externí službu poznačenou. Nenapadlo mě, že to nebude v adminu Twitteru, ale pouze na hlavní stránce Twitteru. Mimochodem to řešení jsem nakonec skutečně našel sám. Předtím jsem ho hledal přes hodinu a neuspěšně zejména v zahraničních webech. Ten správný KW je "tlačítko" a já si na něj prostě nevzpomněl...No a své dotazy píši tak k deseti různým webům, myslel jsem, že se zde můžu ptát na co chci...tak buď dobrý a rozvíjej svůj klid...

To Lany: díky za pomoc!

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Jak mám nastavit, aby se mi v Twitter boxu na mém webu ukazovaly jen 1-2 tweety? V nastavení widget jsem, ale nikde to tam nemůžu najít, když tak díky.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak to nevím, já tam mám jen tlačítko Follow a počet followerů...

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
marieke píše:
Jak mám nastavit, aby se mi v Twitter boxu na mém webu ukazovaly jen 1-2 tweety? V nastavení widget jsem, ale nikde to tam nemůžu najít, když tak díky.


Při nastavení výšky na 250px (minimum), se zobrazují 3 tweety. Lepší oficiální řešení asi nebude.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se