Software

Deroot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 26.08.2015
Měl bych dotaz, musím se registrovat na UOOU , abych mohl mít forum a mít v databázi email , přezdívku, atd.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
no shromažďuješ data, takže v principu bys asi měl. ale myslím že když to neuděláš, tak to nikdo řešit nebude, protože jméno-příjmení-email jsou veřejně dohledatelná data...

ale je to jenom soukromý laický názor

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Za registraci nic nedáš, je to zdarma a navíc jde formulář vyplnit online na stránkách úřadu. Na vyřízení žádosti mají 30 dnů, ale většinou to vyřeší během pár dnů (vlastní zkušenost). Ve formuláři nevyplňuješ konkrétní webové stránky, ale registruješ jen sebe jakožto fyzickou osobu podnikající či nepodnikající.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nemusíš se registrovat. Pokud po uživatelích nevyžaduješ další údaje - adresu, datum narození atp, tak nemusíš. Já se tam registroval xkrát ale nikdy mi nepřišlo potvrzení o registraci, tak nevím zda tam jsem.

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Nemusíš se registrovat. Pokud po uživatelích nevyžaduješ další údaje - adresu, datum narození atp, tak nemusíš. Já se tam registroval xkrát ale nikdy mi nepřišlo potvrzení o registraci, tak nevím zda tam jsem.

Když jsem se před časem registroval, tak mi úřad snad za 3 dny poslal potvrzení jen e-mailem. Poštou v "papírové podobě" žádné potvrzení nepřišlo. Jinak na stránkách úřadu je možnost vyhledávání v databázi, takže si můžeš ověřit, zda jsi vedený v registru, či nikoliv. Stačí zadat jméno nebo IČ: https://www.uoou.cz/verejny-registr-zpr ... -udaju.asp

Deroot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 26.08.2015
Našel jsem článek k UOOU , kde píšou o zpracování e-mailu, rozlišuje se e-mail z free emailu a třeba zaměstnanecký email.
Odkaz zde http://www.smartemailing.cz/se-registrovat-uradu-ochranu-osobnich-udaju/ , to abych do pravidel dal, že registrace
jen když dáte email, který není požadován za osobní údaj .

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Deroot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 26.08.2015
nemám zájem dostat pokutu až 5 mil. kč . Na UOOU mi řekli, že bych měl se registrovat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pokud s tím máš vážnější plány, tak se zaregistruj. Ale z mé zkušenosti co se pohybuji mezi majiteli fór - pokud nebudeš rozesílat spam a ty lidi štvát, tak se nic nestane. Ale pro klid v duši se zaregistruj, je to otázka pár minut.

Deroot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 26.08.2015
Co si mám představit lidi štvát ?

Co se stane, když se někdo registruje a napíše na UOOU ? Hrozí mi pak pokuta ?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
vercamazel89
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 24
Registrace: 01.07.2015
Já tam raději jsme. Jistota je jistota.
Nejlevnější last minute zájezdy Kypru, Maledivách, Kapverdech, Dominikánech a Turecku

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
S UOOU se sice jednat da, uz jsme s nimi par veci resili a nekdy jsou docela vstricni. Ale mus byt videt usili problem resit, takze se zaregistruj hned a mas klid.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se