Startupy

georgehabro
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.10.2013
Zdravím,
pro nový internetový projekt (StartUp, oblast crowd) se hledá programátor, který umí html, css, vytvořit objednávkový formulář, přihlašovací, registrační okénka a jiné. Nenabízíme cash money, ale nabízíme podíl ze zisku a férové jednání. Pokud si z Prahy nebo jihočeského kraje a je ti do 30 let (nejlépe student), tak na nic nečekej a ozvi se.

Požadavky
- dobrá znalost html, css, php
- komunikativnost
- ochota učit se nové věci
- věk do 30 let
- jihočeský nebo středočeský kraj či Praha
- nebojí se jít do nových projektů

Nabízíme
- férové jednání
- podíl ze zisku
- v budoucnu pasivní příjem

Více informací pošleme ve zprávě, těšíme se na vaše odpovědi.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Nenabizite-li penize, tak by bylo vhodne napsat aspon zamereni startupu.

Jinak zkus treba www.startupjobs.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
To nemá cenu kluci tady někoho poučovat. Je to prostě jen další najivka, co si myslí, že s ním schpný člověk půjde něco dělat, když na první pohled ukazuje, že je neschopný cokoliv nabídnout a prodat. Ten kdo s takovým člověkem do něčeho půjde, tak je hloupý.

Navíc slovo startup by se mělo začít považovat za sprosťárnu. Každý začátečník co má nápad tomu začně říkat "moderně" startup a myslí si, že je mist světa. Proboha, to je svět...

georgehabro
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.10.2013
Mac píše:
to je fakt, dělat věci jen tak, je někdy docela výzva, ale jít do něčeho úplně naslepo?

i oblast, jak píše stephan, by mohla vzbudit minimálně zvědavost a zkusit kontakt ;-)


Velice rád vám odpovím.....
Naslepo? Ten kdo napíše, umí programovat a je pro nás vhodný, tak mu velice rádi napíšeme o čem ten projekt je. Nechceme a nebudeme zveřejňovat náš podnikatelský plán, moc dobře víme jak to chodí. Startupjobs znám, našel jsem si tam práci, ale zatím tam projekt dávat nebudeme.

-- 19. 10. 2013 00:28 --

janKali píše:
To nemá cenu kluci tady někoho poučovat. Je to prostě jen další najivka, co si myslí, že s ním schpný člověk půjde něco dělat, když na první pohled ukazuje, že je neschopný cokoliv nabídnout a prodat. Ten kdo s takovým člověkem do něčeho půjde, tak je hloupý.

Navíc slovo startup by se mělo začít považovat za sprosťárnu. Každý začátečník co má nápad tomu začně říkat "moderně" startup a myslí si, že je mist světa. Proboha, to je svět...


Ale má, bohužel naivky nejsme, neurážejte! Jak už jsem psal, tak rozhodně na fóra nebudeme zveřejňovat o čem projekt je, jaký je náš podnikatelský plán. Dnes už není taková jistota jako v minulých letech, sám se v oboru podnikání pohybuji a vím jak se dnes všude krade. Když programátor napíše a bude pro nás výhodný, velice rádi mu zdělíme o čem projekt je, jaké jsou finanční možnosti apod... Říká se, že občan není hlupák, pro vás to ale neplatí.

Ano, to máte pravdu, vím a znám, jak je to z dnešními startUpy, "začnu prodávat rohlíky a hned je ze mne startUp", ale tak to není. Pokud nevíte co znamená slovo StartUp a u jakých projektů se používá, použijte Google.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
georgehabro
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.10.2013
Mac píše:
Ano, opravdu myslím naslepo.

Věř mi, oblast a náznak dělá divy a ani jedno ani druhé nezpůsobí, že ti projekt někdo "ukradne".

- Jak by taky mohl? Jak z těhle dvou informací vydedukuje kdokoli tvůj záměr?.
- Ale můžou vzbudit zájem?

Pak už jen představit, přesvědčit a samo, že soukromě. ;-)


Oblast máme napsanou, tím je Crowd (dav)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
georgehabro
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.10.2013
Děkujeme :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
kurna, ze ja to pred lety taky nenazval startup :D bych usetril prachy za vyvoj, hardware, a dneska bych byl IN :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Podle toho, jak to píšeš, se budeš muset nové věci učit asi ty... :) Jinak good luck a pozitivní pole přeje Martin aka Pampeliška Vonná. (dnes mi hrabe, omluvte mě prosím :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se