Startupy

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
galax píše:
Jsou tu jen lidé, kteří jsou takové trosky že nemají na pár poplatků na WebTrhu, nebo dostali BAN, tak šli brečet jinam.



galax píše:
Můžeš mi prosím osvětlit, kde jsem se špatně prezentoval? Urážím zde snad někoho?


Obrázek

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Na Webtrhu jsem byl jako na prvním, ale Webtrh už není to co býval a už je to jen výdělečný projekt o nějakém jméně, ale jinak prostě není to místo kam by měl člověk pokaždé zavítat (a ani nemá chuť).
Jinak když už ty peníze máš, tak je snad jedno zdali máš špatné jméno nebo ne. Pokud ten projekt bude tak skvělý jak si sám popisoval, tak jistě se o tobě bude hodně mluvit.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
galax píše:
Kolik jsi v patnácti vydělával ty? ;)

Zbytek komentovat nebudu (vše už padlo), nicméně zjisti si něco o mně. Na rozdíl od tebe moc anonymní nejsem a informace o své osobě šířím ;)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
galax píše:
Kolik jsi v patnácti vydělával ty?


Když jsme u toho - když jem byl v tvém věku, tak internet byl vytáčený modemem, ještě ani ADSL jsme tu vlastně neznali. Když střední kam jsem šel měla PCMku 1. řádu (2MBit/s), tak to tehdy bylo fakt super...

Ale k věci - od 16ti jsem vydělával na jiných offline činnostech více, než matka s VŠ pracující ve státním sektoru... Zkus se zamyslet a zjistit si na koho tu útočíš. Nejsme tu sbírka trosek, které nemají ani floka a dloubají se v pr... Časem taky pochopíš, že komunikace a úroveň je součást úspěchu, jako já... Trochu v tobě vidím sebe v tvém věku... Také jsem si myslel, že jsem mistr světa, že jsem sežral všechnu moudrost světa a když vydělávám více než moji vrstevníci, že jsem někdo...
Život mi pak při pár "super kšeftech" nafackoval tak, že jsem se naučil (snad) chovat slušně, pohlíět na lidi jinak a taky jsem pochopil, že český internet je tak malý, že se jednou provaříš a můžeš si hledat jiný svět /ten mimo jedničky a nuly/... Nebudu ti nic doporučovat, protože to pro tebe bude pro smích, ale třeba si za 10 let na mě vzpomeneš...

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Jak pokracuje projekt ? :)
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
:-D taky by mě zajímalo.. Ale přece nám ho tu nebude ukazovat, protože je opět převratný a nestíhá nápor zákazníků...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
janKali píše:
:-D taky by mě zajímalo.. Ale přece nám ho tu nebude ukazovat, protože je opět převratný a nestíhá nápor zákazníků...



:D XD
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

simje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 19.12.2010
Njn takovy napor, ze ani odpovedet nemuze :)
Instalujeme kamerové systémy po celé ČR.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jen já jsem asi takový trouba, že jsem na jeho projekt nikde nenarazil a nikdo o něm nikde nepsal...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
janKali píše:
Jen já jsem asi takový trouba, že jsem na jeho projekt nikde nenarazil a nikdo o něm nikde nepsal...



Já se o něm snažil něco napsat, ale bylo to jen pár řádků.
Moc informací jsem z něj nedostal vše mělo být nastavitelné a nic nebylo konkrétní a nic víc nesměl říct, jelikož by mu to někdo jiný mohl vzít ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se