Startupy

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Dobrý den,

nechci zde zakládat téma dvakrát, takže prosím přejděte http://webdeal.cz/dalsi-poptavky/hledame-investora-pro-unikatni-projekt-t4022.html.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Můžeš prosím napsat, která naivní "nejvýznamějších SEO firma" s vámi bude spolupracovat ?
EDIT: Kdo by dal 48k člověku jako jsi ty ?
http://www.linkedin.com/pub/jan-mauler/56/51a/b43
https://plus.google.com/118291125522315480343/about

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Na osmáka napsaný velmi dobře. Nechybí notná dávka marketingu, dětské naivity a odhodlání...

Pokud je tedy údaj na výše zmíněném G+ pravdivý?
8.ZŠ
ZŠ Dobrá

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
Slova neuveritelne, neomezene, revolucni, zcela nove... Jak z teleshoppingu...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych řekl, že toto asi moc neklapne :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Určitě bych našel lepší způsob investice, než je investice do dítěte.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:
Určitě bych našel lepší způsob investice, než je investice do dítěte.


Pokud není tvoje, tak určitě :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Před cca 10 lety jsem viděl reklamní systém (vyměna bannerů), který navrhnul 15 letý kluk (němec) a v té době to byla opravdu skvělá práce. Dostal jsem se k tomu, když se probírala možnost překladu do ČJ. Jak to dopadlo nevím, ale na svou dobu to bylo špička. Většina operací a úprav probíhala prostřednictvím javascriptu. V té době se to moc nepoužívalo. Fakt si s tím dodetailů vyhrál. Takže od té chvíle na věk moc nedám.

Jednoduše řečeno pokud kritizovat tak samotný projekt nikoliv jeho tvůrce. Fakt se tím doporučuju řídit. Zvláště firmy tak získávají například kvalitního programátora.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Abych řekl pravdu, rovněž jsem měl zkušenosti s mladými lidmi, co dokázali velké věci. Vezměme například projekt http://www.MikroBlogy.cz. Ve své době to byl hit - český Twitter a vyrobil jej 15ti letý programátor. A rovněž je systém velmi propracovaný a kvalitní.

Nicméně já bych investoval až kdyžtak do hotového projektu, tyhle "investice na slepo" nemám moc rád
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já jsem se snažil zjistit více věcí ohledně tohoto projektu, jelikož jsem prostě chtěl vědět víc a také z důvodu věku.
No a prostě vypadá to maximálně tak na vyždímání peněz a nepropracovaného plánu, který je jen výstřelem do tmy.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Tohle je někdo trošku jiný

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
A proč sem píšeš po tak dlouhé době?
A proč tedy už není dostupná doména www.HostHouse.cz?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Protože jste mi udělali vcelku špatné jméno, teď mi všichni potenciální investoři odmítli obchod s důvodem vašich recenzí na WebDealu. Takže vám zároveň velice děkuji :-) Jinak do hostingu se v nejbližší době pustím sám. Ano, je mi 15 let, ale nevím o tom, že by to byla nějaká nemoc. Z jiných mých webových projektů už jsem vydělal skoro oněch 48 tisíc, které potřebuji na projekt a jakmile jich docílím, pustím se do toho sám. Jinak já mám už řadu fungujících a vydělávajících projektů. A vy, kteří se smějete lidem mnohem mladším než jste vy - uvědomte si že úspěch nezáleží na věku. Nebo se mýlím? :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nevěř tomu, že by se nějaký investor rozhodoval podle toho, co si přečetl zde. Je ti 15, investor potřebuje nějaké záruky, ty mu je dát nemůžeš, nemůžeš podepsat ani smlouvu, natož nějaký kontrakt s investorem, v tom hledej problém. Ty můžeš maximálně najít "sponzora" kterej nebude chtít právně podložené záruky na svou investici, jinak bohužel. "Obchody" s mladistvými totiž mají velmi velké procento neúspěšných konců.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Když ti ty tvé projekty, tak vydělávají, tak nemusíš přeci hledat investora, ale mohl jsi dodělat web (přeložit, doplnit informace) a rozjet další projekt, který je podle tebe způsob na vydělání obrovský peněz.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
galax píše:
Protože jste mi udělali vcelku špatné jméno, teď mi všichni potenciální investoři odmítli obchod s důvodem vašich recenzí na WebDealu. Takže vám zároveň velice děkuji :-) Jinak do hostingu se v nejbližší době pustím sám. Ano, je mi 15 let, ale nevím o tom, že by to byla nějaká nemoc. Z jiných mých webových projektů už jsem vydělal skoro oněch 48 tisíc, které potřebuji na projekt a jakmile jich docílím, pustím se do toho sám. Jinak já mám už řadu fungujících a vydělávajících projektů. A vy, kteří se smějete lidem mnohem mladším než jste vy - uvědomte si že úspěch nezáleží na věku. Nebo se mýlím? :-)


Špatný jméno jsi si udělal především sám, tím jak se vyjadřuješ a jak se reprezentuješ.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
galax píše:
Protože jste mi udělali vcelku špatné jméno, teď mi všichni potenciální investoři odmítli obchod s důvodem vašich recenzí na WebDealu. Takže vám zároveň velice děkuji :-) Jinak do hostingu se v nejbližší době pustím sám. Ano, je mi 15 let, ale nevím o tom, že by to byla nějaká nemoc. Z jiných mých webových projektů už jsem vydělal skoro oněch 48 tisíc, které potřebuji na projekt a jakmile jich docílím, pustím se do toho sám. Jinak já mám už řadu fungujících a vydělávajících projektů. A vy, kteří se smějete lidem mnohem mladším než jste vy - uvědomte si že úspěch nezáleží na věku. Nebo se mýlím? :-)


Tak to co si napsal zní docela jako pohádka - před 2ma měsíci si neměl nic a chtěl si investici a nyní máš z jiných aktivit skoro všechno.. Proč si někoho vlastně shánel? To není vůbec jasné asi nikomu :-)

Co se týče 48 000 Kč, tak za tuhle částku nevím jak by si chtěl zaplatit server, SEO, programování... Jen server na tvé plány zakoupit je tak 80 tis Kč, to nemluvím o housingu atd. Pokud chceš server pronajmout, tak nevím na jak dlouho ti bude rozpočet stačit...

Bez urážky: to co jsem si přečetl je bohužel mimo realitu, ač mladým podnikavým lidem fandím a s dobrými lidmi i spoupracuji, nebo jim spolufinancuji projekty. Toto je bohužel bez reality a tvůj věk je ukradený. Až budeš mít něco ok a životaschopného, klidně se ozvy.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
galax píše:
Protože jste mi udělali vcelku špatné jméno, teď mi všichni potenciální investoři odmítli obchod s důvodem vašich recenzí na WebDealu. Takže vám zároveň velice děkuji :-) Jinak do hostingu se v nejbližší době pustím sám. Ano, je mi 15 let, ale nevím o tom, že by to byla nějaká nemoc. Z jiných mých webových projektů už jsem vydělal skoro oněch 48 tisíc, které potřebuji na projekt a jakmile jich docílím, pustím se do toho sám. Jinak já mám už řadu fungujících a vydělávajících projektů. A vy, kteří se smějete lidem mnohem mladším než jste vy - uvědomte si že úspěch nezáleží na věku. Nebo se mýlím? :-)


Jen o věku to rozhodně není, spíš je to o vlastní soudnosti, nápadu a umu vystupovat.

Bohužel, ani jedno se nedostavilo ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
janKali: Vidím, že nevíte co je to reseller. Btw - nechce se mi věřit, že tak zkušený borec jako vy napíše "Klidně se mi ozvY" - takovému člověku se opravdu s radostí ozvu, abych ho doučil češtinu.

freez: Já podnikám na tátovu firmu, právně podložené to mám.

A janKali, ještě odpovím na nejasnost, že před 2mi měsíci jsem nic neměl - pokud vím, tak podnikání není o žádných zárukách, tudíž ani já jsem netušil, že mi projekty takto vydělají. Nicméně teď již Vaší pomoc nepotřebuji. 48 tisíc je již na mém účtu. Díky :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Však už se všichni těšíme na tvůj přelomový a unikátní projekt.

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Nikdo nemluví o žádném přelomu. Zkusím to, proč ne, člověk musí zkoušet. Pokud nevyjde, nevadí - zkušenosti mají někdy větší cenu než celý projekt.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
galax píše:
Protože jste mi udělali vcelku špatné jméno, teď mi všichni potenciální investoři odmítli obchod s důvodem vašich recenzí na WebDealu. Takže vám zároveň velice děkuji...

Udělali jste mi špatné jméno? Pane Bože co to je za kravinu? To čekáš, že na tebe všichni budou hodní a budou ti pomáhat? Ne! Ty sám si si udělal špatné jméno, ty sám se prezentuješ tak, jak se prezentuješ. Já bych teda v životě nedal peníze někomu, kdo ukazuje na vinu druhých, ale sám tu svou nevidí. Hledej chyby na své straně.

Pan Kubíček se tě zeptá, na co půjdou investované peníze. My se odpověď dozvědět nesmíme. Takže se bavíme s člověkem, který podstatné informace tají a ještě k tomu o něm samotném ani nic nevíme, jenom to, co napíše někdo jiný. Používáš slova "neomezeně", "neuvěřitelně" a další, co opravdu nebudí dobrou důvěru. Na dotazy a námitky, které ti zde tvoji potenciální investoři dávají, odpovídáš po několika týdnech a to ještě dost neurčitě. Mohl bych pokračovat důvody, proč ti zde nikdo špatné jméno neudělal, ale proč sis jej udělal jen ty sám...

Nemám rád lidi, co takhle fňukají. Nikdo ti zde nepoložil nelegitimní otázku. Přišel sis pro prachy, tak musíš čekat otázky a zároveň i hledání pochybností. Pokud ti tohle vadí, tak si peníze najdi někde jinde.

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Tak za 1. nejde o žádné tajnosti, rozpočet a plány bych poslal emailem každému, kdo by si o to řekl, ale veřejně prozrazovat taktiky jak docílit minimálních investic opravdu nebudu, protože i zde jsou lidi, kteří umí kopírovat a dělají to rádi.

Za 2. Můžeš mi prosím osvětlit, kde jsem se špatně prezentoval? Urážím zde snad někoho?

A za 3. však ano, už jsem si je našel. Tedy ne, nenašel - vydělal. A to za dva měsíce na internetu. Kolik jsi v patnácti vydělával ty? ;)

..tady na WebDealu to ale stejně nemá smysl. Jsou tu jen lidé, kteří jsou takové trosky že nemají na pár poplatků na WebTrhu, nebo dostali BAN, tak šli brečet jinam.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Máš docela ostrý slovník na patnáctiletýho kluka jen co je pravda. Tak s tím běž na webtrh když se ti tady nelíbí. Tam dostaneš takovou čočku a budeš ještě víc pro smích než si teď.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ten člověk mi strašně připomíná našeho Míšu Króla :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se