Startupy

klacid
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 18.06.2012
Zajímá mě Váš názor, jak byste hodnotili tuto stránku http://slevovekody.com?

Vím, že na českém trhu je to relativně nová možnost využití slev. Jinak třeba ve Velké britanii kódy jednou naplno, existuje spousta portálů a obrovský zájem zákazníků.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Mě osobně se stránka líbí a je pravdou, že v mnoha zemích jsou tyto portály vyhledávané a navštěvované.

DominikPrusa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 07.05.2012
Zišlo by sa zlepšiť design príde mi dosť neprehľadný a zle rozostavaný.... Inak v pohode web... :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Web se mě líbí, jak zaměřením tak designem. Jak máš uvedeny zahraniční weby tak ty jsou taky tvoje?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

klacid
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 18.06.2012
Díky za vaše názory, je to fakt velká pomoc :) Pracujeme už na novém designu stránek. Ostatní stránky nejsou moje ale jsou naše pobočky v ostatních zemích.

apelko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 27.06.2012
Stránky dobré, nápad poměrně zajímavý. Jsem docela zvědav, zda se se to u nás chytne.
Seo optimalizace webu pro ten správný start vašeho bussinesu.

Segway-reklama.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 29
Registrace: 12.04.2012
Stránky u mne zabilo vynucování e-mailu nebo registrace, bez kterého nemohu pokračovat. Nejdřív se chci podívat, o čem to vlastně je, a pak se teprve rozhodnu, jestli mám/nemám zájem.
Segway promotion a tours : www.sg-point.info - netradiční propagace Vaší společnosti
 @ordurebizarree president of Slovakia republic (Central Europe)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ako mne to ide aj bez registrácie :)

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Hrůza!
Takhle to vypadá bez javascriptu.
Když ho povolím tak mám část dialogu schovanou, nejde odscrollovat a chybí tam křížek.
zlo.png

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se