Startupy

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Máte kapacity a nemáte nápad? Zkuste podnikat podle http://michalkubicek.cz/navod-na-zbohat ... sku-chybi/

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdá se mi to nebo je o copywriting čím dal větší souboj? :-D. Tak už tu máme 3 hráče. někdo další?

Podnikání na internetu mi poslední dobou připadá už trochu fádní. Setkáte se většinou jen s
1. rozdávání zázračných rad (alá Kirš aneb jak nemakat a vydělat) - jak zhubnout, jak zbohatnout, jak být úspěšný
2. copywrting systém (ten web prostě nahoru nedostaneš, pokud si tam nenecháš napsat milion textu)

co něco originálnějšího?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Souboj ani tak ne, takových lidí co poskytují služby copywritingu tu je habakuk, služeb, kde je víc copywriterů pod jednou střechou moc není. iWriter není pro české texty, být tam čeština, tak proč ne. Pisálci.cz je dobrý, pokud ale nehledáš ceny jako na iWriter, je tam minimální cena 115 korun, pisálků docela dost, od některých texty mám vyzkoušené. Na Kupčlánek si taky můžeš nechat napsat text s cenou 67 ,- za NS takže článek 2200 znaků bude někde kolem 110 korun. Je tam taky dost lidí co píšou, taky mám od některých texty a taky tam jsou někteří, od kterých texty mám, chtějí 200 za NS, což vzhledem k jejich výkonu, který jsem obdržel dokazuje, že museli upadnout z jahody na znak. Ale zase jsou tam vyjímky, jak je třeba Basti, kterej má cenu 133 za NS a pokud člověk hledá odbornější text, tak nemůžu jinak než doporučit a když ho srovnám s některými daleko dražšími lidmi, kteří pro mě psali, měl by mít asi tak 500 za NS. No ale to je prostě tak, co nevyzkoušíš, to neposoudíš.

-- 23. 03. 2013 15:14 --

Poptavka-zdarma.cz píše:
Podnikání na internetu mi poslední dobou připadá už trochu fádní. Setkáte se většinou jen s
1. rozdávání zázračných rad (alá Kirš aneb jak nemakat a vydělat) - jak zhubnout, jak zbohatnout, jak být úspěšný
2. copywrting systém (ten web prostě nahoru nedostaneš, pokud si tam nenecháš napsat milion textu)

co něco originálnějšího?


Nechceš udělat kurz, jak si půjčit a nic nevracet? a udělej affil, do toho jdu :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:
Nechceš udělat kurz, jak si půjčit a nic nevracet? a udělej affil, do toho jdu :-D


Tohle by ale na rozdíl od těch ostatních video srágor mělo opravdu úspěch, jelikož toto v ČR již docela dobře funguje, viz například vláda, poslanci a jejich podnikatelský kamarádíčkové atd. :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

trhnapadu.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 31.10.2012
Otakar Pěnkava píše:
Nápad by byl, ale volné kapacity nejsou :)...


právě, nápadů je mraky....
TrhNapadu.cz | CzechCoolTrade.cz - evropské dotace

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
freez: Já se snad budu červenat :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
basti píše:
freez: Já se snad budu červenat :D


No ale to nemáš vůbec proč, já jsem v posledních dvou letech vyzkoušel hodně lidí, kdybych je poskládal na sebe tak to tu bude vypadat jak v lágru :-) A můžu tak s určitostí říct, že pokud porovnávám články ve stejném tématu, vezmu hodnotu toho článku po informační stránce, po stránce čtivosti a k tomu přidám cenu, termín dodání a absenci chyb, tak nemůžu napsat nic jiného, než to ćo jsem napsal, mě osobně na tom mrzí jenom to, že momentálně nemůžu v rozpočtu najít prostor na to, abych u tebe poptal další práci, no já věřím že v tématu cestování se mi ten prostor ale brzy naskytne a že se nějak dohodneme. Vím že bych od tebe dostal články i na jiné témata, ale ty bohužel nemám v portfoliu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se