Tvorba webu

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Používáte někdo na webech počasí přes Google Weather API ? Před časem začalo zlobit parsování XML a počasí hlásí chybu zadané lokace. Co zjišťuji, děje se tak i u komerčně prodávaných modulů, které tahají data právě z Google Weather API. Těď jsem například koukal na placený modul od Rocket Theme a ani ten jim nezobrazuje žádná data. Neví někdo co se děje? Dělal Google v XML exportu nějaké úpravy, že teď ty moduly nejedou ?

-- 27. 08. 2012 20:32 --

Pánové ještě dotaz, když se kouknete na stránku modulu pro počasí, vidíte tam počasí s předpovědí a nebo se vám to nezobrazuje?
http://demo.rockettheme.com/extensions/ ... rokweather

Začala se tam totiž zobrazovat hláška od Googlu a směruje to na adresu http://support.google.com/websearch/bin ... 86640&rd=1

Potřeboval bych vědět, jestli to tam máte všichni. Já vyzkoušel dvě připojení na dvou počítačích a všude stejné.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Taky taky. Píše to:

Google Sorry...
We're sorry...
... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.
See Google Help for more information.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Našel jsem nějaká internetová fóra kde se to rozebírá, nicméně nikdo zatím neví čím to je, kde udělali soudruzi z Googlu chybu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též vidím ten Google ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Google ukončuje službu iGoogle a tím pádem končí i počasí které bylo zdarma vázané na tuto službu:)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jak na třídění bioodpadu

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No já jsem právě zvědav, jak to ty firmy vyřeší, protože většina těch modulů do různých redakčních systémů byla placená, no a teď jsou nefunkční, taky mě napadlo, že když končí iGoogle že to bude tím, nicméně jsem si myslel že to počasí normálně zůstane, protože oni ho používají v mapách .
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se