Tvorba webu

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,

nevíte dá se podle vyhledávačů hledat nějak i v zdrojovém kódě? Někde v zahraničí jsem natrefil na komentář ve stylu tvé weby snadno najdou podle Adsense ID, tak mě zajímá jak je to snadné. Ne že by jsem chtěl něco odkrývat. Jen jsem uvažoval, zdali snaha některých lidí mít více hostingů s různou IP adresou není zbytečné. I když třeba ID vyhledávač nehlásí, tak pro své účely si jej může značit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
řekl bych, že tu pleteš několik věcí dohromady. mít weby na růzých IP adresach určitě od věci není, já sám nyní 20 nových webů dávám na rozdílné IP. Adwords ID je podle mě číslo účtu, který tam máš. Taky bych řekl, že webhosting a IP nejsou obsaženy ve zdrojovém kodu - teda alespoň standartní podoba (v nějaké podobě, kterou si uchovávají boti je možná více informací)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Webhosting a IP opravdu ve ZDROJOVÉM KODU STRANKY obsaženo není a mít různé weby na různých IP adresách určitě není od věci a moc jsem nepochopil to "nevíte dá se podle vyhledávačů hledat nějak i v zdrojovém kódě?"
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
můžeš najít weby pod stejným pub, které si najdeš ve zdrojovém kodu stránky jedná se weby na, kterých je AdSense

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Pletu více věcí odpověděl mi dobře Wico. Díky za odpověď tzn. podle AdSense tedy google zjístí jednoho majitele. Pak proč tedy měnit IP¨?

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Turek píše:
Pletu více věcí odpověděl mi dobře Wico. Díky za odpověď tzn. podle AdSense tedy google zjístí jednoho majitele. Pak proč tedy měnit IP¨?

Proč pořád koumeš tu IP
IP si mění například lidi co věří vlivu IP na seo, co prodává Kubíček jako předražený seo hosting :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Turek a Wice: lidé mění IP, protože jedná z věcí, kterou vyhledávače hodnotí, je právě množství IP, které na tvuj web vedou.


Počet odkazujících domén
Počet odkazujících IP
Počet odkazujících C sítí

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Ip nemá vliv na seo
pokud na tvůj web povede milion odkazů z indických spam IP tak asi jo
Poptavka-zdarma.cz píše:
Turek a Wice: lidé mění IP, protože jedná z věcí, kterou vyhledávače hodnotí, je právě množství IP, které na tvuj web vedou.


Počet odkazujících domén
Počet odkazujících IP
Počet odkazujících C sítí

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to wico: a nejsi parano i dni? já dělám v půjčkách (dost velká konkurence) a žádný muj web nikdo takto "nesestřelil" (a ne že se o to někdo pokoušet! :-D). Co to máš za weby? něco o politice, zázračném zbohatnutí nebo multiViagře?

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
asi to neni třeba
Poptavka-zdarma.cz píše:
to wico: a nejsi parano i dni? já dělám v půjčkách (dost velká konkurence) a žádný muj web nikdo takto "nesestřelil" (a ne že se o to někdo pokoušet! :-D). Co to máš za weby? něco o politice, zázračném zbohatnutí nebo multiViagře?

s.pen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.12.2013
Dobrý den

Tak teď se trochu spíše chytnu názvu tématu. Potřebuji poradit, jak v kodu najít určitou hodnotu. Kolega se hrabal v shopu a bohužel nemůžu najít, kde udělal chybu, neboť kód barvy mi to nenajde Dreamweaver. Jedná se o stránku www.jech-polepyaut.cz a je to ta spodní oranžová lišta v CMS. Kód barvy F58220. Kde to hledat prosím ;-) a ještě odstranil dorbečkovou navigaci a já z jakého css to vymazal... Dík za každou informaci ;-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
s.pne: Co třeba napsat jaký systém používáš? A jak to v dreamweaveru hledáš a proč to neopraví kolega?
A pro příště je dobré si před úpravami udělat zálohu ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

s.pen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.12.2013
Pardon. Prestashop. No kolega už u nás nepracuje, tak se ho nemůžu zeptat ;-) a hledam to tak, ze nápisů kód barvy a dam hledat v celém kódu. A nic.....

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
V celém kódu? jako jen v jednom dokumentu?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

s.pen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.12.2013
Nee. Stáhnul jsem si to cele z FTP na disk. V Dreamweaveru dam hledat kód v cele složce :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No nevím jak přímo funguje to hledání v celé složce, ale podle mě to asi neumí hledat v podsložkách.
Kolik je těch souborů?

Hledal bych to v index.php
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

s.pen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.12.2013
5.630

-- 01. 12. 2013 20:48 --

Koukal jsem i v tom pluiginu co ma Firefox zda to pomůže a nic :-(

-- 01. 12. 2013 20:51 --

Aha. Já myslel v CSS...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No co jsem koukal, tak je to napevno vložený v tabulce (v souboru index.php), která má určený podklad barvou F58220.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

s.pen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 01.12.2013
Na to jsem nekoukal. Zkusim a dam vědět ;-)

-- 01. 12. 2013 23:03 --

Také nic. Pres 900 souboru a ani jeden..

-- 01. 12. 2013 23:24 --

Spatna cesta...

-- 02. 12. 2013 13:37 --

Nikdo další s nápovědou?

-- 02. 12. 2013 13:38 --

Někdo další s nápovědou?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se