Tvorba webu

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,

chci začít dělat kalendář kulturních a sportovních akcí v našem městě. Stránky o městě mi běží na Drupalu. Nějaký tip widget, nebo řešení v čem mít onen kalandář? (prvotní předpoklad je že obsah budu vkládat já)

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Zdarys,doufam ze nebude vadit,kdyz to sem hodim formou odkazu, alespon mohu zacit budovat nejaky obsah na jedne domene co jsem si poridil :D drupal joomla na wordpressu :D
ten modul jsem vyzkousel nanecisto na webu s drupalem, se kterym se zatim teda spis ucim a me funguje, takze si myslim, ze by ti mohl urcite pomoci :)
http://www.drupal-joomla.eu/drupal/jak- ... mi-drupal/

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No ty woe web o drupalu a joomle a jede na WP:-D tak i kdyby na něm nic jiného nebylo, tak tohle lidi přitáhne :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
freez: Musel jsem dát za tvůj komentář reputaci :D.

Turek: Nebude nejlepší do stránky vložit klasický Google Kalendář? A ty akce do toho psát, podle mě je to ideální řešení. Vyzkoušej, jestli Ti to bude stačit... Vypadá to třeba takhle, jak to tady mám já (dá se do toho normálně psát, podle toho, komu zadáš oprávnění): http://www.rybarskadovolena.cz/chata-li ... ro-rybare/

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Když těch akcí nebude moc, tak Google calendar. Když jich bude víc, tak vlastní řešení (resp. plugin).

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Fite děkuji za ukázku, nad googlekalendářem jsem nejvíce uvažoval. Chtěl by jsem se k němu zeptat, ty údaje z něho budou indexovány na mých stránkách? Nebo jsou na stránkách google? (kalendáře)

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
Na Drupalu se dělá kalendář přes modul Views. Stačí to jen nahrát, nastavit a je to... Výhoda je, že si může tahat data z databáze webu.
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se