Tvorba webu

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,

potreboval by som poradiť stránku - fotobanku (najlepšie free) odkiaľ by sa dali obrázky pre receptové weby. Taktiež by ma zaujímalo, ako by ste vyriešili pridávanie receptov a obrázkov usermi ? Ako zabrániť userom pridávanie fotiek a obrázkov, kt. podliehajú licenciám ? Problém je v tom, že väčšina použivateľov jednoducho len nájde obrázok na Googli, hodí na stránku a žiadne licencie nerieši. Kto je následne zodpovedný za obsah? Dá sa to deklarovať v podmienkach alebo všetká zodpovednosť prechádza na majiteľa domény ?

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Kde sehnat obrázky? Nejspíš asi formou předplatného v nějaké fotobance, fakt netuším, kde by byly k dispozici fotky pro recepty zdarma.

Co se týká práv, tak jsem toho názoru, že nemůžeš ručit za to, co uživatelé nahrají na web k receptu. Nevím jaká by měla být struktura receptů, ale pokud by uživatelé vkládali vlastní recepty, co to řešit nutností vlastní fotky pokrmu?
Trošku jinou cestou...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Len ako mi dokážu, že tú fotku vytvorili ? Nad danou alternativou som už rozmýšlal...

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Marek L. píše:
Len ako mi dokážu, že tú fotku vytvorili ? Nad danou alternativou som už rozmýšlal...


Rozhodně bych někam do podmínek k tomuto požadavku zakomponoval to, že k uživatelům a jejich činnosti přistupuješ tzv. v dobré víře, tedy že předpokládáš, že dodržují předpisy a normy.
Trošku jinou cestou...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se