Tvorba webu

quiced
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 29.11.2011
Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda někdo náhodou nevíte jak přesměrovat návštěvníky webu podle země. Jde mi o to, že pro svůj malý internetový obchůdek chci vytvořit slovenskou verzi a chtěl bych, aby slováci byli automaticky přesměrovávání na onu jazykovou verzi, která bude na subdoméně.

Díky za každou radu.
Provozovatel obchodu mAndroid.cz, magazínu LNews.eu a portálu seznamkurzu.cz .

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
quiced píše:
chtěl bych se zeptat zda někdo náhodou nevíte jak přesměrovat návštěvníky webu podle země. Jde mi o to, že pro svůj malý internetový obchůdek chci vytvořit slovenskou verzi a chtěl bych, aby slováci byli automaticky přesměrovávání na onu jazykovou verzi, která bude na subdoméně.


Dej si do G: How to GEO Redirect Based on Country

Ale jinak nesnasim, kdyz si nejaky blby program mysli, ze vi, co ja chci. Zbytecne to omezuje. Presmeruj radeji .sk domenu na sk jazyk.
no cooking

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Souhlasísm s TIMem, proč to lišit automaticky - doména CZ na český obsah, doména SK na Slovenský obsah. Více neřešit. Když někdo ze SK poleze na cz doménu, tak k tomu má důvod, nebo stačí mít nahoře přepínání jazyků a je to vyřešené... Taky mě dost se*e, když si nějaký stroj rozhoduje, co já chci a šoupe mě kam nechci...

Carl114
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Přesně tak. Někam na obvyklé místo hoď ikonky zemí a máš to. Ideálně nahoru doprava. Návštěvníci si vyberou samy.

Doména stojí pár korun tak proč ne.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se