Tvorba webu

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Asi trošku hloupej dotaz, ale přece se zeptám. Na webu používám ve widgetu nějaký text převzatý z jiného webu, začíná <style> div.superbox{....atd. Asi nějaký Javascript? Jde mi o to, vidí prohlížeč tento obsah jako by to byl normální text na stránce? Tj. pokud v něm jsou žádaná klíčová slova, je to jako by to bylo normálně napsáno jako text? Jde mi o cílení reklamy, zda na tyto klíčová slova v tomto widgetu bude cílit, anebo je jakoby vůbec nevidí. Snad jsem to vyjádřil srozumitelně :-)

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Jestli to začíná <style> tak je to css můžeš mi poslat celý ten kod

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno ono jich je více...jo toto je styl...

cniry
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 26.11.2012
sikec píše:
Asi trošku hloupej dotaz, ale přece se zeptám. Na webu používám ve widgetu nějaký text převzatý z jiného webu, začíná <style> div.superbox{....atd. Asi nějaký Javascript? Jde mi o to, vidí prohlížeč tento obsah jako by to byl normální text na stránce? Tj. pokud v něm jsou žádaná klíčová slova, je to jako by to bylo normálně napsáno jako text? Jde mi o cílení reklamy, zda na tyto klíčová slova v tomto widgetu bude cílit, anebo je jakoby vůbec nevidí. Snad jsem to vyjádřil srozumitelně :-)



Pleteš si všechny pojmy dohromady.

Prohlížeč:
Prohlížeč nic nevidí kromě hromady kódu, protože prohlížeč jen sestavuje stránku (pro návštěvníka) z HTML a nastavuje vzhled jednotlivých prvků podle CSS stylů.

Vyhledávač:
Když tady padla řeč na klíčová slova, tak tě zřejmě zajímá, co vidí vyhledávač (crawler).

Javascript:
Javascript se nepíše do tagu <style> ale do <script>. Klíčová slova v javascriptu jsou ignorována prohlížečem i vyhledávačem.

Styl:
Do tagu <style> se píšou styly stránek (CSS). Klíčová slova v tagu <style> jsou ignorována.
Senior PHP/GO developer s desetiletýmí zkušenostmi s webovým i eshopovým vývojem.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jop to cniry, už je to jasné, díky...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se