Finance a účetnictví

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jestli ještě fakturuješ, něco bych ti zadal, potřeboval bych do konce týdne něco napísat, jelikož poslední zadaná zakázka mi opět nebyla dodána, tak tu mám drobátko díru.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:

Co to bylo za práci ? Ideální je, si vybírat lidi i podle referencí ostatních, já tedy za sebe můžu říct, jelikož objednávám jen práci na kterou mám peníze, nikdy se mi nestalo, že bych někomu něco nezaplatil. Jednak mi to přijde morálně v pořádku a jednak jsem tak vychovanej.


Přesně takhle to mám i já, hold asi jsme ještě ze staré školy a slušných rodin :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
alijosha-Tak to jo. Jasně, ty PR články beru jen jako drobnější přivýdělek. Můžu o tom popřemýšlet, i když magazínů o všem možném jsou už hromady, ale třeba mě něco napadne :-)
freez-Fakturuju, když tak pošli SZ.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To, že je něčeho hodně, nikdy neznamená, že nejde udělat něco, co by nemohlo prorazit. Vždy to jde dělat nějak jinak a třeba i lépe jak ty již fungující ;-)

Ty PR slinty nikoho nezajímají (je jen otázka času, kdy už to nikdo nebude chtít) a i jako přilepšení to není nic moc z dlouhodobého hlediska, obzvláště, když se zato platí kolikrát i méně jak 50 Kč.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Tak včera peníze dorazily :-)

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Tak pokračování. Další faktura-týden zpoždění, prej si jí nevšimli. A za chvilku mail-promiňte, poslali jsme vám částku o nulu větší, pošlete přebytek prosím zpět :-D Samozřejmě to pošlu, i když se v poslední době přesvědčuju o tom, že s "poctivostí leda pojdeš", ale nejsem svině. Každopádně s touhle službou (nebudu jmenovat) končím.
Jinak jak jsem teď tady četla téma o fakturování, tak mě fascinuje kolik lidí má problémy s včasným placením (nemyslím nikoho z WD). Každopádně já živ. oprávnění zatím pozastavuji, z mých drobných výdělků nemám na to živit ještě stát, aby si pak poslanci v době šetření (které se ale týká jen obyčejných lidí) zvyšovali platy... jak je to s možností DPP, dá se na to taky psát?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Potom co stát totálně podělal DPP tak to nevidím jako dobré řešení, psát a fakturovat ale můžeš dál podle autorského zákona, takže vyloženě pro psaní problém nevidím.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
freez-Aha, tu možnost už vlastně někdo zmiňoval, zapomněla jsem, díky :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se