Finance a účetnictví

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
slušný...když si dám dvě a dvě dohromady - affiliate výdělek mě celkem nepřekvapuje. výdělek u prodeje odkazů a výdělek PPC nasvědšuje, že jde asi o několik desítek webů. můžu vědět cca kolik webů je na to potřeba? (to by tak tajné být nemuselo :-)

ještě moje málá glosa: čím více lidí se začne daným pasivním příjmem zabývat, tím méně pro tebe bude příjem pasivní :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
a je to venku (°_°)
když vezmu, že jsi přiznal půlku tak to jde :)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Zajímavý, budu sledovat a těším se na další reporty a čtení :)

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Poptavka-zdarma.cz píše:
výdělek PPC nasvědšuje, že jde asi o několik desítek webů. můžu vědět cca kolik webů je na to potřeba? (to by tak tajné být nemuselo :-)


V článku uvádí malé info :)

Mj. víte, že 50% všech příjmů z PPC generuje pouhých pět webů?
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Nejvíce srážek v ČR – přehled rekordů v počasí

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
no co se týče affiliate mám tento příjem asi tak za 1 týden ze 3 webů...do PPC jsem se ještě moc nepoustil. podle mě moc lidi na tyhle reklamy neklikaj, ale možná se mýlím. Prodej odkazů moc zatím neprovozuju (spíš výměnnou backlinks), nevim ani jak odkaz ocenit - rád si nechám poradit. Co se týče publikování článků, tak to celkem funguje, ale na nějaké extra zbohatnutí to taky není (spíš článek nechám někomu napsat a nechám si jen poplatek za publikaci a čas nad fakturací).

jinak, nejdůmyslnější propojení PPC jsem našel zatím na jobrapido.cz - celkem chytře vymyšlené :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
On tam Michal ale píše, že affiliate zatím moc neholduje, tak ten příjem nemůže být moc velký, ani v tom počtu jím provozovaných webů.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:
On tam Michal ale píše, že affiliate zatím moc neholduje, tak ten příjem nemůže být moc velký, ani v tom počtu jím provozovaných webů.


haha. ani se mu nedivim, je to celkem řežba. já mam dneska taky o zábavu postaráno, protože mi sestřelili jeden z webů. je to nekonečný boj. uvažuju, že najmu na tu práci brigádníky.

provoz blogu je určitě jednodušší a příjem z PPC stabilnější nežli affiliate u komerčního webu.

simje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 19.12.2010
Najit brigadiky na mensi prace je dycky uleva, clovek se pak muze vice soustredit na to dulezite.
Instalujeme kamerové systémy po celé ČR.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Rovnou Michala doplním o jeho dnešní rozhovor na našem magazínu. Je právě na téma pasivní příjem a myslím si, že s ním zde nikoho neurazím. :-)

http://mladypodnikatel.cz/michal-kubice ... ijmu-t6103

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
nekdy me fascinuje co je potreba za mnozstvi "aktivni cinnosti" aby clovek dosahl tomu, pod cim si lidi predstavuji "pasivni prijem" .... takze podle me pasivni prijem neexistuje :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já jsem se alespoň zasmál nad pasivní fotkou Michala co hraje na saxík :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

kenod
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 04.01.2012
Tak doufam, ze s publikovanim clanku vydrzis dele, nez ruzni kolegove, kteri se tomu venovali nekolik mesicu, ale pak zadne nove zmeny na jejich webech.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Někteří zjístili že jim úspěšné weby začali kopírovat, nebo se baví něčím jiným.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se