Finance a účetnictví

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jak na to dnes koukám Euro za 26,025 a Dolar za 19,671 to nám ta naše kačka pěkně spadla :-( co vy na to ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Drago píše:
To je relativní, záleží jestli vyděláváš USD anebo CZK.


No to je pravda, já CZK a manželka USD, to pak si vyber :-D nevím jestli mám mít radost nebo brečet :-D každopádně jsem přemýšlel, že bude dobrá doba na výměnu dolarů, protože třeba v květnu kdy jsem chtěl něco vyměnit to byl tedy kurz jak z nosu :-(
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Koruna išla dosť dole, je to pre niekoho dobré, pre iných zlé. Niektorí na to len čakali, výhodný čas pre CZ userov na vyplatenie zahraničných affilov ...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je to hnus velebnosti jak by řekla Kelišová. Nedávno to vypadalo, že euro bude za 23 a najednou obrat. Jinak mě osobně to moc netěší, jelikož budu potřebovat nakoupit eura :-(
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Mě to naopak těší, neboť hodlám měnit eura a dolary na české :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Teď mi to je asi nepříjemné, protože chci nakupovat za dolary, ale kdybych teď měl výplatní minima u affilů, tak bych byl rád...
Pak to, ale určitě klesne.
Může mi někdo říct, co ovlivňuje kurzy měn? Obama si prdne a dolar sílí, Řecko dostane dary a Euro třeba jde nahoru nebo dolů už nevím. Existuje vůbec na to nějaká jednodušší odpověď nebo je to nepochopitelný svět? :D

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
mkurri píše:
Může mi někdo říct, co ovlivňuje kurzy měn? Obama si prdne a dolar sílí, Řecko dostane dary a Euro třeba jde nahoru nebo dolů už nevím. Existuje vůbec na to nějaká jednodušší odpověď nebo je to nepochopitelný svět? :D

Ovlivnuje to zakon nabidky a poptavky. Atraktivnost dane meny zase prozmenu ovlivnuje:
1. Politicka a ekonomicka stabilita
2. Verejny dluh zeme(zemi) ve ktere je mena primarne uplatnena
3. Schodek verejneho rozpoctu
4. Dlouhodoba inflace
5. HDP
atd. atd. tech faktoru je moc

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Jasně, ale co se zrovna v těchto dnech tak změnilo, že dolar poskočil o tři Kč?
1-5. je víceméně dlouhodobé a nevím o něčem za poslední třeba tři týdny, že by byl důvod proč koruna padá.
Navíc pokud vím, zvýšil se rating ČR, takže by to mělo být možná naopak, ne?
Ale to je jedno... i tak díky za snahu

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Cesky trh reaguje na eurozonu. Je tu velka nejistota investoru ohledne vyvoje evropske dluhove krize => odchod investoru z cr (zacali se masivne zbavovat ceskych dluhopisu). Faktorem taktez muze byt posileni dolaru kvuli nejistote na evropskych trzich.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
celý ekonomický systém je prepojený a preto také skoky, meny reaguju na každé malé náznaky a výkyvy

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se