Volná diskuze

sheby94
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.11.2013
AdSense jsem nasadil před 2 týdny a vydělal skoro 500Kč, předtím sem tam měl eTarget a za stejnou dobu vydělal 50kč. :)) kolik máte vy?

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
oni ti dají za chvilku banán neboj

sheby94
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.11.2013
Za co prosimtě? :) weby splňují podmínky. Si nikdy neměl 200 prokliků nebo co??

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
nejses pribuznej od vestika ? :D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Za blbý dotazy
sheby94 píše:
Za co prosimtě? :) weby splňují podmínky. Si nikdy neměl 200 prokliků nebo co??

Angeloo123
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 126
Registrace: 19.11.2010
Tak to by me taky zajimalo kolik vydelavate :)

sheby94
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.11.2013
Co proti mě máš? Je divné že jsem vydělal tolik, proto se ptám. Reaguješ jako tatální hlupák.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Adsense jsem zkoušel na jednom jediným webu, který na tisíc procent splňoval podmínky. Přes měsíc v pohodě, výdělky za celou dobu tak na jeden večer v hospodě jen o pivu a najednou rup, zablokovaný účet a jejich mail, že přišli na neplatnou aktivitu. Proběhlo odvolání atd., samozřejmě nic nepomohlo.

Ještě, že jsem nikdy neplánoval takovýto zdroj příjmů, abych byl závislý na někom jiném a dovedu si představit, pokud na tom někdo postaví byznys a a pak ho bloknou, to je asi na provaz...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pokud někde nasazuju tyhle systémy, tak jen proto, aby mě měly měly vyhledávače "rádi". Od seznamu mi chodí měsíčně něco přes litr, ani nevím odkud. Určitě jsou lepší způsoby jak zhodnotit svůj čas.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
losperos píše:
Adsense jsem zkoušel na jednom jediným webu, který na tisíc procent splňoval podmínky. Přes měsíc v pohodě, výdělky za celou dobu tak na jeden večer v hospodě jen o pivu a najednou rup, zablokovaný účet a jejich mail, že přišli na neplatnou aktivitu. Proběhlo odvolání atd., samozřejmě nic nepomohlo.

Ještě, že jsem nikdy neplánoval takovýto zdroj příjmů, abych byl závislý na někom jiném a dovedu si představit, pokud na tom někdo postaví byznys a a pak ho bloknou, to je asi na provaz...

No a přišel jsi na to co to způsobilo?

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Jasně :) Projekt jsme rozjížděli a byl, respektive je úspěšný (ikdyž už je prodaný). Nicméně jednomu nejmenovanému (konkurence) to moc nešlo pod kůži, takže (nejspíš on) dal web na nějaký autosurf. Bylo to na 100% snaha o poškození, protože podle analytics to běželo necelých 10 dnů a den po zablokování adsense a odstranění reklam byl autosurf vypnut. Navíc registrace u autosurfu byla na Jarmil Vomáčka, ulice Polívková a město Nesvačily...

Moje chyba byla, že jsem analytics moc neřešil, magazín byl v podstatě ve svém začátku, takže návštěvnost byla celkem ustálená a nemělo smysl tam každý den koukat...

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Docela smutný příběh...... adsense se musí hlídat a vše podezřelé hlásit jinak to dopadá špatně :)

sheby94
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.11.2013
Říkám si že se nemám za co stydět :-DD, rozhodně neporušuji podmínky na reklamu si neklikám, ani nikdo z mých blízkých na ni nekliká.

-- 04. 12. 2013 21:46 --

A když zablokují, tak zablokují. Lepší než z Skliku 50kč za půl roku.

Přílohy

222.JPG
11.JPG

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
ja vsem preji at se jim jen dari s jejich projekty :) ja jsem to nemyslel nejak spatne, prisel mi stylem komunikace jako jeho klon...

a zaujal me tento post :D post39117.html

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Sheby to CTR máš celkem nízké. Já mám na webech Sklik a na mnoho webech je mi jasné že CTR mám skoro nulovou ale i přesto mám na Skliku v stejném časovém období CTR 1,59 %

Zkus si pohrát s umístění reklamy. (tedy pokud to nemáš na webech s videi atp, tam je jasné že to CTR nebude nic moc)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Turek píše:
Sheby to CTR máš celkem nízké. Já mám na webech Sklik a na mnoho webech je mi jasné že CTR mám skoro nulovou ale i přesto mám na Skliku v stejném časovém období CTR 1,59 %

Zkus si pohrát s umístění reklamy. (tedy pokud to nemáš na webech s videi atp, tam je jasné že to CTR nebude nic moc)


o podle těch přístupu z CR, Bulharska a Turecka bych to videl na křečkuv adult :-D

cniry
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 26.11.2012
...
Senior PHP/GO developer s desetiletýmí zkušenostmi s webovým i eshopovým vývojem.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Nemám proti tobě vůbec nic
Nauč se nevytrubovat svoje výdělky a ptát se kolik vydělávají ostatní. To mě vadí, ale to je můj problém někdo se v tom vyžívá..
sheby94 píše:
Co proti mě máš? Je divné že jsem vydělal tolik, proto se ptám. Reaguješ jako tatální hlupák.


zrovna jsi je porušil tím screenem
Kód: Vybrat vše
https://www.google.com/adsense/localized-terms?rc=CZ&ce=1&hl=cs


sheby94 píše:
Říkám si že se nemám za co stydět :-DD, rozhodně neporušuji podmínky na reklamu si neklikám, ani nikdo z mých blízkých na ni nekliká.

-- 04. 12. 2013 21:46 --

A když zablokují, tak zablokují. Lepší než z Skliku 50kč za půl roku.

sheby94
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.11.2013
Zdravím, když zjistíš z toho screenu můj účet, tak máš u mě zlatého bludišťáka.
Jinak "Vestik" nejsem, přišel jsem z dalekého webtrhu.

A ty fake profily, no to je moje specialitka, tudíž pudu raději držet pysk.

-- 05. 12. 2013 07:59 --

Svoje výdělky nevytrubuju, zajimá mě kolik vydělají ostatní u GAS, toto téma se probíralo na Webtrhu mnohokrát, a nebyl stím sebemenší broblém.

wico píše:
Nemám proti tobě vůbec nic
Nauč se nevytrubovat svoje výdělky a ptát se kolik vydělávají ostatní. To mě vadí, ale to je můj problém někdo se v tom vyžívá..


zrovna jsi je porušil tím screenem
Kód: Vybrat vše
https://www.google.com/adsense/localized-terms?rc=CZ&ce=1&hl=cs



freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Občas když vidím podobnou statistiku výdělku z AdSense, zaráží mně to nízké CTR, jako abych z 65 tisíc zobrazení vydělal tři stovky, tak to je něco špatně. Buď trafik, nebo umístění reklam. No a nebo je to na webu typu nejlepší super hyper zábavná videa, tam tohle občas bývá. I na webech kde reklama není nijak agresivní nám z tisíce zobrazení 150 korun a víš, ale jsou to obsahové weby. Sklik je na tom hůře, ale ne všude, mám weby kde dělá víc než AdSense.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Pokud nedáš téma webu a návštěvnost je taková informace stejně k prdu. Třeba já minulý měsíc zvýšil výdělek o 200 %. Takže v reálných číslech je to z 50 Kč na 150 Kč ;) Vždycky je to o tom, jak se na čísla díváš. Výdělek závisí na mnoha faktorech - množství a velikost ploch, umístění, téma webu, jazyk atd. Zkus sehnat tematickou PPC reklamu třeba na moje weby o minerálech a o chemických pokusech - bez šance. CTR pak vypadá podle toho...

Freez: Jsi u mě Bůh, to máš CTR víc jak 100x vyšší jak já. Asi to ještě neumím no :(

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
basti píše:
Freez: Jsi u mě Bůh, to máš CTR víc jak 100x vyšší jak já. Asi to ještě neumím no :(


Weby, který dělám za účelem zisku z PPC reklam ho musí mít, weby které dělám pro zábavu, reklamu nemají. Držím se jen doporučeného postupu a rozvržení které si každý může najít na stránkách AdSense, na obsahových webech to jde dobře. Plocha pod perexem a plocha na konci článku jedou nejlépe, pokud to lidi nechtějí číst, našli to, co přesně nehledali, odcházejí přes reklamu, pokud si to dočtou, odcházejí přes reklamu. Co víc si přát :-)

AdSense_plocha_zisk.jpg
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Hm, tak na stockphotography.cz jsem zkusil obdobnou metodu, pod perexem je v pár článcích pokusně adsense a sklik, další je nad komenty a jeden pod komenty. Doporučené formáty, doporučené umístění, pár tisíc zobrazení měsíčně a výdělek pár desítek korun měsíčně, kde je sakra chyba? :(

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se