Volná diskuze

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na čem jste byli naposledy v kině?

Začnu, já jsem byl naposled na Resident Evil 4 3D. Sice s titulkami, ale nevadilo. Nejsem sice oblíbencem těchto filmů, ale musím říci, že se jim 4 mimořádně povedla.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Na to sa chystám tiež :). Ja som na tomto filme závislý, Residen Evil, The hills have eyes, Paranormal Activity, REC, ... Sú to krásne filmy, milujem horory. Inak sa le teraz pripravujem na 3D Saw 7 - to bude asi bomba roka :)...

Inak ale ja som zase počul, že 4ka je dosť nudná a nič sa tam vlastne nedeje. Každopádne, keď to uvidím, potom posúdim.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
naposledy jsem byl v srpnu na Počátku... zajímavý film:)

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Naposledy jsem byl v kině na Habermannově mlýně. Pěkný film.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Orguesta píše:
Naposledy jsem byl v kině na Habermannově mlýně. Pěkný film.


Kdyby byl čas, tak bych klidně zašel. Známému se ten film celkem líbil, takže to nebude něco špatného, ale jak říkám není čas...

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
naposledy Kájínek, Bastardi, plánuji TSN

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Já osobně do kin moc často nezavítám. Každopádně nedávno jsem byl na filmu The Social Network a musím říct, že to opravdu stálo za to.

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Jan Uruba píše:
Já osobně do kin moc často nezavítám. Každopádně nedávno jsem byl na filmu The Social Network a musím říct, že to opravdu stálo za to.


A bylo to v dabingu nebo s titulkama? Uvažuji zrovna dokud to tam ještě dávají, že bych na to šel s přítelkyní. Jinak já a kino to je tak jedno za půlroku, rok.

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Kód: Vybrat vše
A bylo to v dabingu nebo s titulkama?

Co sem byl já, tak film běžel v originálním znění s českými titulky.

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Aha a dá se to stíhat číst?

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
V roce 1996 jsme byli na Jumanji. Pak přišel internet, takže zůstávám u filmu raději v posteli v pohodlí domova, než v těch zasmrádlých sálech multikin... :)

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
PcDr. Marty píše:
...takže zůstávám u filmu raději v posteli v pohodlí domova, než v těch zasmrádlých sálech multikin... :)

Ono někdy je lepší si film opravdu užít na obr plátně se super zvukem :) Nemluvě o tom že na DVD verzi filmů musíš ještě několik měsíců po premiéře čekat...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jan Uruba píše:
PcDr. Marty píše:
...takže zůstávám u filmu raději v posteli v pohodlí domova, než v těch zasmrádlých sálech multikin... :)

Ono někdy je lepší si film opravdu užít na obr plátně se super zvukem :) Nemluvě o tom že na DVD verzi filmů musíš ještě několik měsíců po premiéře čekat...


Myslíš, že si to všechno kupuje? Kino umocňuje zážitek, ale pokud je film brak, tak ho kino nezachrání.

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Myslíš, že si to všechno kupuje? Kino umocňuje zážitek, ale pokud je film brak, tak ho kino nezachrání.

Jestli si filmy kupuje netušim. Ale stějně ikdyby si je stahoval, tak před vydáním DVD verze si ve většině případů stáhneš maximálně kinorip. Samozřejmě že brak kino nezachrání ale někdo je to ochoten risknout :)

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Teď jsem byl na 3D Tron Legacy. Pěkné, ale některé části byly nezáživné. Srovnávají to s Avatarem a ten byl podle mého lepší, vyhozené peníze to nebyly, ale čekal jsem víc.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se