Volná diskuze

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jelikož dělám svůj internetový magazín a na něm jsem si asi získal oblibu českých blogerek tím, že jsem se dvěma udělal rozhovor a zveřejnil ho, tak mi do týdne chodí tak dva emaily s žádostí o napsání článku, dalšího rozhovoru nebo sestřihu dění ve světě těchto mladých spisovatelek.

Musím Vám říci, že je to skutečně zajímavé. Co blog, to čtenost jako hova*o, navíc je to skupina, která nepřemýšlím nad nějakým kliknutím na reklamu a proto si myslím, že může být i užitečná.

Sledujete to někdy? Zaujalo Vás to? Já popravdě neznám ucelenější komunitu lidí na internetu, než jsou tyhle holky, i když sám nečtu ani jeden jejich blog (přeci jen nejsem natolik slafkej, ťululu a nemam na to nervy).

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
S tou návštěvností máš pravdu a nechápu to. Uvažoval jsem o vmísení se do toho stáda, ale nemám talent psát jejich řečí...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Že jo, zahrát si na blogerku, jen tak nabrat pár tisíc lidí za den a pak si tam dát Adsence. Proč ne? :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
mkurri píše:
S tou návštěvností máš pravdu a nechápu to. Uvažoval jsem o vmísení se do toho stáda, ale nemám talent psát jejich řečí...


Hlavně hlídat si slova typu koupil, našel apod, aby se nám pak blogerka neproměnila v blogera.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se