Volná diskuze

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ahojky všem,

než se pustím do překladu, tak jsem se chtěl zeptat zde, jestli náhodou někdo tuto českou lokaci do tohoto scriptu nevlastní?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zkusil jsem trošku zagooglit, ale nic jsem nenašel. Řekl bych, že je krajně pravděpodobné, že česká lokalizace tebou zmiňovaného skriptu není veřejně dostupná :))
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To já vím též, že není :-) Googlit umím též, napadlo mě, zda jí nemá někdo kdo by to pro někoho třeba překládal či má stejný systém
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
už som to raz niekomu hľadal, ak si spomieniem komu to bolo tak ti zoženiem aj čiastočný preklad :) (daný človek si časť preložil, teda aspom tak mi to interpretoval)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak bylo by lepší překládat jen část, než celé. Kdyby si si vzpomněl, bylo by to fajn.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kaspi88
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 30.03.2011
Napiš tim co už to lokalizovali http://webtrh.cz/40203-php-bid

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Byl jsem již v kontaktu s VelaSoft a ty mají čj k verzi 6.03 což je dva roky stará verze, jelikož teď je už V6.10 což pro mě není řešení. Takto jsem se s tím setkal vícekrát. Čeština by byla, ale né komplet a platit za nehotovou věc nechci.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Cakewalk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 01.02.2012
Zdravím, máme kompletní češtinu pro PHP Pro BID verze 6.10b (poslední aktuální). Pokud je potřeba poradíme i s kompletní lokalizací a vychytávky, které se dají v tomto systému udělat. Na našem webu postupně budeme přidávat moduly pro tento aukční systém.
Pokud potřebujete, kontaktujte tel.: 603 396 936 nebo kudla@allelektro.cz, eshop nejen pro PHP Pro BID http://web.allelektro.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Děkuji za vaší nabídku, ale již to není aktuální, script jsem nakonec prodal jinému majiteli.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se