Volná diskuze

Patrik017
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 04.01.2012
Dobrý deň hľadámm niejaký podobný cms ako je webdeal ? Môžte mi niekto poradiť ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Web Deal není CMS je to fórum phpBB ale hodně hodně hodně upravené :-) dobrej programátor jako Otakar s tím dokáže dělat divy. Záleží na co bys to chtěl.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Patrik017
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 04.01.2012
Tak toto by som nepovedal že toto je phpbb :-) ..

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to hodně lidí, protože to fórum se od základu diametrálně liší, je to strašná spousta věcí programovaných na míru, ale zase tady vidíš co všechno se na tom fóru dá postavit :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, WebDeal není CMS. Pohání jej phpBB3 a tohle je ještě upraveno tak, že jde stále o fórum. Dnes jsem dělal jednu úpravu phpBB a to nesloužilo vůbec jako fórum, ale bylo to úplně něco jiného co s fórem má společného asi jako jeřáb s ponorkou. S phpBB se dokáží dělat divy, jen tomu musí člověk věnovat nějaký čas.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otakar Pěnkava píše:
ale bylo to úplně něco jiného co s fórem má společného asi jako jeřáb s ponorkou.....

No to bys koukal co všechno má takovej jeřáb a ponorka společného :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Patrik017
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 04.01.2012
Chcem a ja niečo take :/

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Patrik017 píše:
Chcem a ja niečo take :/

Tak rozbij prasátko a Otakar ti něco spíchne :-) ale vzhledem k časové náročnosti úprav bych to viděl na pěkný prase, možná bys uživil i ten jeřáb :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Patrik017
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 04.01.2012
Nošak to že to budem musieť brať asi niejakú pôžičku,predať byt, a auto a potom budem mať tak premakaný web :-) Prosim nech sa vyjadri Otakár ? Ale chcel by som niejako podielať na tomto webe .

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Tak ono i čisté phpbb je fajn, když si člověk trochu přizpůsobí vzhled podle sebe. Ale samozřejmě koukám, že webdeal je opravdu dost upravný, já nejsem programátor, ale klobouk dolů :).

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Patrik017 píše:
Nošak to že to budem musieť brať asi niejakú pôžičku,predať byt, a auto a potom budem mať tak premakaný web :-) Prosim nech sa vyjadri Otakár ? Ale chcel by som niejako podielať na tomto webe .


To by si nejprve musel ukázat co umíš aby si mohl spolupracovat a webdealu, nejvíc pomůžeš když budeš přispívat kvalitní diskuzí, pochybuji, že tě Otakar pustí ke kódu :)

Patrik017
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 04.01.2012
Wladass , videli by ste že by som chcel niekde pristup do kodu !

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Patrik017 píše:
Chcem a ja niečo take :/

Jestli mi chceš pomáhat, můžeš přidávat slevové kupóny, tím mi pomůžeš, protože na to mi nezbývá čas. V přespříští subverzi je plánuji propojit s Hostingama a poté dám nabídku na placenou celoroční brigádu, jejímž úkolem bude udržovat slevové akce a kupóny aktuální a s dostatečným počtem. Tímto si můžeš nahonit bodíky až budu vybírat komu ze zájemců to dám.

Wladass píše:
To by si nejprve musel ukázat co umíš aby si mohl spolupracovat a webdealu, nejvíc pomůžeš když budeš přispívat kvalitní diskuzí, pochybuji, že tě Otakar pustí ke kódu :)

Do týmu za podíl na projektu nikoho nechci, protože pak nemám tu svobodu co teď a některé kroky by mi asi ten druhý nepovolil :).

Fit píše:
Tak ono i čisté phpbb je fajn, když si člověk trochu přizpůsobí vzhled podle sebe. Ale samozřejmě koukám, že webdeal je opravdu dost upravný, já nejsem programátor, ale klobouk dolů :).

phpBB je fajn, pěkně se s ním pracuje.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se