Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Včera jsme se synem začali číst novou knihu a nestíhal jsem se podivovat nad jejím obsahem.

... Jakmile se všiml tří medvídků a Mášenky, která začala hrozivě mávat sekerou ve vzduchu, začal pištět jako siréna. ...


... "Já to nebyla!" bránila se Mášenka a pozdvihla výhružně sekyru. ...


... "Pssst!" napomenula ho Mášenka. "Přepadneme ho ve spánku a podřízneme mu krk! Podejte mi nůž. ...


... "A opařím každého ledního medvěna, kterého zahlédnu!" Pokračoval Měsíček ve vyhrožování a poskakoval až horká voda stříkala po celé místnosti. ...



Tohle je snad i na žalobu.

Jedná se o knihu Vzhůru na kouzelný strom od Enid Blytonové z roku 2003 určenou pro děti od sedmi do deseti let. Překlad Tereza Sýkorová a Jiří Strnad.

Dejte pozor co čtou vaše děti!

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
To nie je ani hádam možné, to tí autori nečítajú po sebe čo napísali...vhodná to kniha pre deti..

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Mě to celkem pobavilo, ale představa, že by to četly moje děti (ne zatím žádné nemám) a pak by si začaly hrát tímto stylem, je zdrcující.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to je celkem mazec tedy. Na pobavení dospělého celkem dobré, ale pro děti to tedy rozhodně není, to je pravda.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Dnešní děti se teď ke všemu dostanou o hodně dříve než ty dřívější - internet. A takové knihy jsou jen takovým pokračováním trendu, který už nastoupil.

//Chtěl jsem původně napsat trošku odvážnější komentář, ale nakonec jsem se zabrzdil.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Napíš čo si mal na jazyku, inak súhlasím, že dnešná mládež a deti majú prístup k ďaleko väčšiemu bordelu...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se