Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Nedávno jsem potřeboval nový email "na spam" a tak jsem regnul na centru.

Po asi měsíci mi začaly chodit emaily o tom že jsem si dobil kredit na ulož to a že mi někdo na ulož to vložil komentář, ...

Nechápavě jsem šel na ulož to a nechal si zaslat nové heslo. Přišlo a po přihlášení jsem si všiml že účet existuje od roku 2008 staženo xxxGB, kartou několikrát dobíjený kredit, ...


Jak to že byl email volný? Jak je možné že sem ho registroval?

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Tak asi bych si dovedl představit, že si ho někdo založil, potom ho smazal nebo mu byl smazán a ty sis znovu zaregistroval tu samou mailovou adresu. Ale je fakt, že tohle by se podle mě společnosti jako je Centrum stát nemělo. A jdyž připočteme pravděpodobnost, s jakou se to může stát, tak máš docela štěstí :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Porč na spamy zakládat novou e-mailovou schránku? Já když se potřebuju někam regnout nebo tak něco, volím 10 minutový e-mail :) vygeneruje se e-mailová schránka s platností 10 minut (samozřejmě lze prodlužovat) a normálně příjmáte e-maily .... po 10 minutách schránka automaticky zanikne

http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ono tomuto nejde přejít, protože by mail musel existovat pořád, což by generovalo zbytečnou zátěž. Ber to jako dárek k blížícím se Vánocům :-).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se