Volná diskuze

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Mam blbe otazky :D kdyz nekomu na profilu rozkliknu video, je to zdarma?:D koukam, ze aji kdyz jsem tam na vydelek , tak chcou napsat cislo karty! A muzu nekdy na foto ci video za sebe pouzit kamosku?:D Dik za odpoved na blbe otazky :)

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Mam s Fiverrem ty nejlepsi zkusenosti, kdyz me nekdo napr. podvedl, dostal jsem ppenize zpet. Pridani uctu je logicke. Aby jsi neobral lidi, nenakoupil za n sluzby u sveho faku uctu, preposlal tak prachy a nazdar.

K hlavni otazce bohuzel neznam odpoved, ale nikdy jsem tam neplatil za nic jineho, nez za dodane sluzby.

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
No ja koukam ze lidi maji o sobe treba video na svém profilu, ktere se da rozjet, tak za to penize brat snad nebudou :D a rada bych na videa nekdy využila střelenou kamosku :D kazdopadne Dik :)

Lufi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 08.01.2016
Potrebuji pomoc od nekoho kdo Fiverr chape, ja mam problem pri zakládání , at neco ne pokazí, treba ted, účtovat poplatek za lodní plavbu, urcite chci aby mi to platili , pac pak bych ztoho nic nemela, ale netusim kolik a navic mam strach , kdyz zadám nic , ze budu muset platit přepravu, muzete nekdo poradit ? Kdyztak napsat skype na vas? Na psani..dekuji

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se