Volná diskuze

Patriot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 26.11.2010
Ahoj
kdesi jsem kdysi četl, že existuje vyhledávač, kam zadám obrázek a najde mi to na internetu kde všude se ten obrázek vyskytuje.
Nezná prosím někdo adresu tohodle vyhledávače?
Patriot - vlastenec, takový domácí všeuměl :)

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Také se připojuji k dotazu. Sice to přímo nehledám, ale někdy by se mi to vyloženě hodilo.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Waw, tak toto som nikdy ani nečakal, že bude existovať :). Je to skvelá vec. Môžem si tak kontrolovať, kto mi kradne obrázky :) ... rep+

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Senky píše:
Waw, tak toto som nikdy ani nečakal, že bude existovať :). Je to skvelá vec. Môžem si tak kontrolovať, kto mi kradne obrázky :) ... rep+


Na internetu tuším existuje ještě jeden něco na D...

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Neví někdo jak moc je to přesné? Zda mi to vyhodí i mírně upravené obrázky nebo přebarvený obrázek? Já hledal pár obrázků, ale nic mi to nenašlo a nevím, zda je to tím, že nejsou kopie těch obrázků nebo to neumí rozpoznat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Bartolomej píše:
Neví někdo jak moc je to přesné? Zda mi to vyhodí i mírně upravené obrázky nebo přebarvený obrázek? Já hledal pár obrázků, ale nic mi to nenašlo a nevím, zda je to tím, že nejsou kopie těch obrázků nebo to neumí rozpoznat.


Včera jsem to zkoušel. Musím říci, že upravený malý avatar to dokázalo rozpoznat. Hledal jsem moji příšerku pro avatar ve větším rozlišením.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se