Volná diskuze

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Jeste pred deseti lety jsem vydelaval na affilu Aukra 30 tis. mesicne, podobnou castku jsem mel z BBtextu, neco malo z Adfoxu... Zadna z tech sluzeb uz neexistuje. Byla to doba, kdy lide vyhledavali na internetu mp3, CR dominoval Seznam a na vysoke se mi smali, k cemu jim nejaky internet je, aby pak vsichni zalozili sve FB profily a diky smartphomum o nekolik let pozdeji na tom byly prakticky non-stop.

Jak bude vypadat svet za 10 let? Setkani ve virtualni realite, kde budou vystupovat i umelci a umelecka umela inteligence? Davy nezamestnanych diky robotizaci? Autonomni rizeni a auto jako kancelar ci zabavni klub?

dusivk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 15.12.2012
Jaké auto? :o)
Od jara do pozima mě baví cykloturistika a celý rok RC modely letadel a aut.
A vše si samozřejmě fotografuji zrcadlovkou
 Prodloužené nůžky na trávu

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
dusivk píše:
Jaké auto? :o)


Autonomni. Idealne na vodik.

Chess
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 06.10.2019
Když vidím, jako služby naopak před deseti let neexistovaly nebo byly úplně neznámé a dneska jsou všude, tak myslím, že za deset let tu mohou být už třeba běžné superpočítače možná i nějaký funkční kvantový. A to bude fičák.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
To si říkám, kdyby se ze dne na den znásobil výpočetní výkon... ale už moc nevím, co by se dalo běžným uživatelům zrychlit teda krom virtuální reality. Najednou by to bylo reálné setkání.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se