Volná diskuze

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Při příležitosti včerejšího překonání 500 registrovaných členů a dnešního překročení dalšího milníku 1000 tém, jsem se rozhodl, že udělám screeny úvodních stránek WebDealu všech hlavních verzí.

WebDeal 1.0 - Spuštěn 1.11.2010 (ve vývoji ale od 15.10.2010)
Obrázek

WebDeal 2.0 Beta - Předchůdce WebDeal 2.0 (samostatně neběžela, ve vývoji od cca začátku roku. Opravdový vývoj od 18. 1. 2011)
Obrázek

WebDeal 2.0 - Spuštěn 13. 2. 2011
Obrázek

WebDeal 2.1 - Spuštěn 17. 4. 2011
Obrázek

WebDeal 2.2 - Spuštěn - 1. 8. 2011
Obrázek

Fórum prošlo velkou evolucí, když jsem se zpětně díval na WebDeal 2.0 Beta, tak je to velký posun vpřed. Screen verze 2.0 je až po třech týdnech od nasazení (od té doby byly asi 4 další malé aktualizace), ovšem přehnátl jsem se v zálohách. Čistá verze 2.0 vypadala zhruba jako beta 2.0, moc rozdílů tam nebylo. Ty prázdné boxíky tam jsou protože jsem nahodil vzhled na čistou instalaci a WebDeal je už hodně modifikován, takže se tam nezobrazilo nic. U verze 1.0 je chybka, bylo tam fixní malé menu s nástroji a při screenování to udělalo neplechu, proto je to zobrazení v sekcích.

Za všimnutí stojí i hlavní menu, to se každou hlavní verzí měnilo. Resp. nová hlavní verze nikdy neměnila hlavní menu, to vždy malé aktualizace v průběhu živnotního cyklu velké aktualizace.

Pamatujete si ještě nějakou ze starších verzí fóra?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nooo, musím říct, že když to takhle člověk vidí pohromadě vše, tak si uvědomí nejvíce změny. Pamatuji si sice původní první vzhled, ale jen tak matně a takové ty změny drobné na ty se občas zapomene úplně.

Jinak dobrý nápad s tím WebDeal Share :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
v čase, keď ešte mal webdeal starý kabát som sem príliš nechodil, nový vzhľad a ďalšie vymoženosti ma prilákali a snáď nalákajú aj ďalších userov

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak počet uživatelů překročil již magický počet 500 někdy včera, co jsem se všiml a pořád roste. Jen ta aktivita není zatím nic moc, ale sem tam už se objevují i příspěvky od nových tváří, takže si myslím, že to nahoru půjde.

I já jsem se regnul až později stejně jako Marek L. a myslím, že jsme nebyli takto jediný.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
počet uživateľov rastie ale ako zvyčajne takmer nikto sa nezapája do diskusie

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ja som tu od začiatku Webdealu, hlavne kvôli tomu, že poznám bývalého spolumajiteľa fóra Jakuba Senka. Avšak aktívne som sem začal prispievať len nedávno. Hlavne kvôli tomu, že som videl, že webdeal začína ožívať a že konkurencia ide dolu vodou. Webdeal má budúcnosť, ak sa na ňom bude makať ako doteraz. Časom si získa aj ďalších ľudí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se