Volná diskuze

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Ahoj
kupodivu jsem čekal, že zde už bude nějaké to téma ohledně silvestru, ale nenašel jsem ho. Pokud zde přeci jen je, tak prosím omluvte, ale ještě na mě působí účinky silvestra. Já slavil tradičně s kamarády v hospůdce. Popravdě ani už nevím jak jsme se dostali všichni domů.

Jak jste slavili vy?

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
no presne tak, jak bylo uvedeno na webu :-)

Obrázek

jak take jinak :-)

PS pokud je nekomu min nez 15 at se soustredi jen na text

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja som mal to šťastie, že kamarát mal voľný byt, tak sme si Silvestra užili tam :). Keby nemal také ... susedky, tak by sa dalo baviť aj o dosť viac, ale aj tak bolo fajn. Mali sme takú malú lietajúcu helikoptéru, tak sme s ňou po byte lietali hore-dole :D.

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
soudruh: Takže u TELE3 bylo veselo :).
Senko: Co baterie, stíhali jste nabíjet? :D

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Mali sme notebook, a nabíjať sa dala cez USB, takže sme si polietali 15 min, dali nabiť na 30 min a potom zase lietali :). Chcelo to dosť veľa trpezlivosti, ale čo chlap nedá za chvíľku lietania :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já pracovně. Rekonstruoval jsem web, psal dva rozsáhlé články, rozhovory a tak podobně. K večeru jsem trávil čas s rodinou a s přítelkyní. Nakonec jsem ale, jelikož jsem abstinent, sledoval TV NOVA, což mě hodně zklamalo...

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
Mr. Atsor píše:
sledoval TV NOVA, což mě hodně zklamalo...


i kdyz to bezelo spise jako kulisa, nemohu nesouhlasit :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se