Volná diskuze

Vadí Vám sice slušně podané a relevantní, ale nevyžádané sdělení?
20%
80%
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 5
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Moje "marketingová" strategie spočívá v tom, že cíleně oslovuji potenciální zákazníky. Většinou tak, že vidím inzerát s poptávkou "Sháním XY", tak na ni reaguji s nabídkou "Nabízím YZ, která je plnohodnotnou náhradou" a s omluvou za nevyžádané sdělení. Jenomže jsem se už několikrát dostal na různé blacklisty protože fakt nemůžu vědět že 10 projektů má jednoho markeťáka. Nebo že inzerent i publisher jsou tatáž osoba a podobně.
Můj dotaz teda zní: "Jak oslovovat zákazníky a nebýt za Alzáka nebo nekončit v seznamu spammerů?"

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zkus:
Dobrý den pane Jméno Příjmení,
reaguji na Vaší poptávku X, kde sháníte Y. Mohu nabídnou Z, která je plnohodnotnou náhradou za Y protože: ....
-----
- v každém případě rozhoduje předmět, tam dej klidně "Reakce na poptávku X na webu domena.tld"
- nepiš nic o nevyžádaném sdělení, prostě jsi viděl poptávku a reaguješ na ní. Tohle je komunikace 1vs1. Zbytečně provokuješ.
- nezapomeň na slušný podpis se vším všudy

Markta2
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 08.11.2013
Drago mě předběhl, souhlasím. Osobně si myslím, že určitou roli by mohl hrát i email, ze kterého píšeš (osobně bych dala přednost emailu ve tvaru "jmeno-prijmeni@neco.cz"), než nějakému obecnému slovu (např. pujcky@neco.cz).

Pokud těch emailů posíláš více, tak se smiř s tím, že sem tam tě někdo za spammera (asi) označí. Byť třeba i neprávem.
Copywriting, SEO, linkbuilding a tvorba webu za přijatelné ceny.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
používám prijmeni@neco nazev@neco a redakce@neco
více - 2-3 za den (krom soboty, to je jich 5-7 :-) )

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Ako napisal Drago, musis oslovit konkretnu osobu a napisat jej, preco si ju oslovil. V tom pripade to uz automaticky ludia nepovazuju za hromadnu postu (spam), ale v podstate sa potesia, ze niekto prejavil zaujem o vyriesenie ich problemu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se