Volná diskuze

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Nedávno jsem četl zase nějaký výzkum a dnes při jezení jogurtu u PC mě napadlo, zda někdo u PC jí taky (já teda jenom jogurty, třeba rohlíky ne).
U hráčů bych čekal, že tam bude 95% uživatelů jíst u počítače a ještě nejlépe za hraní nějaké té střílečky, ale jak si v tomto ohledu stojí uživatelé podnikatelského fóra?

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja som sa naučil jesť pri počítači pri hraní WoW, a akosi (teraz už nehrám!) mi to ostalo. Raňajky (ak som sám doma), obed (ak teda neobedujem s rodinou), večera, olovrant, ... proste všetko :). Hmm, to by som vlastne mohol aj odstrániť, lebo mi to vlastne aj príde ako závislosť na ... programovaní? chatovaní? :) ... Radšej ten čas stráviť s rodinou, to je fakt...

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Ano. Mě určitě šetří čas.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Přesně. Proč si u večeře nepřečíst maily? To jsou dvě mouchy jednou ranou...

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
a jeste muzete manzelce nebo pritelkyni jezdit s mysi po zadech a odbijete 3 mouchy jednou ranou :-)

Vinny.PCE.88
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 16.02.2011
jj taky jím... čas je neuprosný a tak když jím, tak výhradně nad PC... většinou si u toho přečtu nějaké články co jsem si přes den naházel do složky přečíst, takže jím a jíst asi i budu...
FLINGO.cz - Vaše přímá cesta k úspěchu | Navštivte také blog.FLINGO.cz

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Na WT jsem viděl zajímavou diskuzi nad počtem skleniček, myslím že nás takových bude hodně. Schválně kolik máte aktuálně na pracovním stole skleničky? Já 2 i s talířkem a to se mi tu nahromadilo za dnešek.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
U počítače většinou spíše jen svačím. Naštěstí jsem obdařen velkým stolem, takže drobky v klávesnici nehrozí.

Laky píše:
Schválně kolik máte aktuálně na pracovním stole skleničky?

Já mám vždy jednu pet láhev, je to lepší když člověk je zabranej do kódu, pak nemusí nikam odbíhat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se