Volná diskuze

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
zdravim,

da se zhruba rict, do kolika dni/tydnu/ od spusteni noveho webu se mi zacne objevovat "normalni" navstevnost? Magazin mi jede cca 20 dni a navsteva nulova.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zkontroluj si pomocí příkazu

site:domena.tld (místo domena.tld dej svojí doménu)
zdali si vůbec zaregistrovaný vyhledávači.
Potom už jen stačí přidávat kvalitní a originální obsah a do měsíce máš jistě nějaké návštěvy ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
zaindexovane je mam. tam tech 5 lidi denne prijde. ale spis by me zajimalo, kdy se to cislo trochu zvedne:D

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
webdeals píše:
zaindexovane je mam. tam tech 5 lidi denne prijde. ale spis by me zajimalo, kdy se to cislo trochu zvedne:D
dělej obsah kvůli kterému lidi budou chtít přijít
pro počáteční nával je dobré trochu spamovat (ne moc), využít soc. sítě a hlavně být trpělivý

O jaké návštěvnosti se bavíme? Kolik bys chtěl aby tam denně přišlo? Proč by měli chodit? Jakože co se stane když budeš mít dejme tomu 50/den a co 500/den? Co to je za web?

-- 04. 08. 2015 14:42 --

EDIT: www.smag.cz (od 13.7.) mi dělá cca 30/den stabilně 50-60 špičky, zmiňuju ho v komentech, mám ho v podpisech na fórech, mám k němu FBpage kam dávám všechny nové posty. Mám tam za ty dva týdny cca 50postů. Vyhledávač mi vodí cca 10% z Organicu

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
dík. jedna se o travel web a chtel bych aspon do zacatku 50-100 uip. Chtel bych aby to generovalo nejaky zisk at si můzu zaplatit redaktory nebo tomu pomoct reklamou...

Fb page mam taky ale lidi se tam moc nehrnou:) Platit si fanoušky asi nemá smysl...? A hlavne, mam zatim zaindexovano jen 20 prispevku...tak ta nizka navstevnost bude asi i tím.
K tvoji strance.. ta navstevnost vypada Ok tak snad dál poroste

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
tak 50-100 bych taky bral na průměrných 70 jsem se dostal jenom s hlavním webem (ten první v odkazech) v období listopad-únor když jsem poctivě 2x týdně dodával galerii z hokejové extraligy.
Ten traffic kvůli výdělku chápu - na tom Smagu to zatím řeším monetizovaným guestbloggingem*


(* autor si do textu může dát své affily/bannery nebo mu tam dávám "jeho" PPC banner => plat má to co mu vydělají jeho články)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Klidně hned. Začni linkuj.cz a vybrali.sme.sk. Založ profily na sociálních sítích a začni posílat odkazy na nové články s hashtagem. U FB přepni na profil stránky a komentuj na velkých stránkách s návštěvností (čím zajímavější komentář tím víc ti toho přijde na tvou FB stránku a z ní pak k tobě). Nacpi si svůj web do podpisu tady na fóru. Najdi tematické blogy s návštěvností, které mají ve formuláři odkaz na web autora. Zajímavě pak komentuj pod atypickým jménem (Všeuměl, Všudebyl, JáVámToŘíkal, PíšuSiBlogísek, BlogerPoznamenanýŽivotem apod.).

Vše je instantní návštěvnost, doručená do 24 hodin ;)

Pomalejší a nudnější metody najdeš v seopédii. Něco jako wikipédia jen daleko víc SEO :)

Ebroker777
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 20.07.2015
Tady si prohlídni údaje o návštěvnosti konkurence a od toho se odpíchni.

Server Cestovatel.cz je jeden z nejstarších serverů o cestování v České republice. Svoje počátky datuje až k roku 1998 (můžeme doložit). Po redesignu v roce 2006, se velmi dobře se umisťuje ve vyhledávačích na dotazy související s cestováním. Výrazně tomu pomáhá databáze s více než 50ti tisíci články, zprávičkami a jinými příspěvky.

Průměrná denní návštěvnost se drží nad číslem 1100 návštěv denně (rok 2012).

jami
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 04.06.2012
ked budes postupne pravidelne pridavat obsah, prepojis to s facebookom tak ta navstevnost pride, chce to len trpezlivost. Mne osobne vzdy po dlhsom case zacali chodit na dlhe slovne spojenia a to je pre mna najlepsia navstevnost
Ochranné fólie - krystalovo priehladne ochranne folie pre mobilne zariadenia

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
Jak se mam od toho odpichnout?:-) a nepripada ti taky navstevnost 1000 denne malo? na tak rozsahlem webu...
OK dneska to muze byt uz 2k.. ale clovek by cekal vic:D

Ebroker777 píše:
Tady si prohlídni údaje o návštěvnosti konkurence a od toho se odpíchni.

Server Cestovatel.cz je jeden z nejstarších serverů o cestování v České republice. Svoje počátky datuje až k roku 1998 (můžeme doložit). Po redesignu v roce 2006, se velmi dobře se umisťuje ve vyhledávačích na dotazy související s cestováním. Výrazně tomu pomáhá databáze s více než 50ti tisíci články, zprávičkami a jinými příspěvky.

Průměrná denní návštěvnost se drží nad číslem 1100 návštěv denně (rok 2012).

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Návštěvnost je relativní. Záleží na tématu/cílové skupině. Existují weby, kde ti stačí desítky lidí za den, když za proklik můžeš mít i stovky dolarů a pak jsou tu různé bulvární webíky, warez fóra a portály agregující vtipné obrázky, kde neudáš tisíc impresí ani za desetikorunu.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Na cestovani je uz tak velka konkurence, takze zacatky nebudu jednoduche
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
libje píše:
Na cestovani je uz tak velka konkurence, takze zacatky nebudu jednoduche


Presne tak...

EDIT: Moc dobře nepokračuju, z organiku chodi uz pres mesic nulova navstevnost. Spatne SEO? Nebo jen velka konkurence?

Inspirovač.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 25.11.2015
Ze zkušenosti právě s webem Inspirovač mám několik zásad pro úspěch webu:
1) Kód, design musí být absolutně v pořádku - vyplatí se zainvestovat více
2) Dopředu vymysli, jak to vše bude fungovat - naplánouj si z čeho přesně budeš mít zisk a jak a kdo bude vytvářet obsah
3) Linkbuilding dělej stále a pořád - nepřestávej. 12 způsobů, jak budovat linky - www.chodelka.sk/linkbuilding/
4) Hraj si s reklamou a najdi to pravé ořechové (facebook, google,..)
5) Raď se s odborníky (copywriteři, webdesignéři, marketéři)

Zní to, jako bychom měli rozjíždět projekt za sta tisíce, co? Může to tak být a nemusí. Přišel jsem na to, že peníze jsou jako čas. A čas jsou jako peníze. Protože čím více si na projekt vyhradíte peněz, o to rychleji se může projekt stát úspěšným (nebo neúspěšným - každopádně víš brzy na čem si). A čím méně peněz si na projekt vyhradíš, pak o to víc času musíš na projektu strávit - vše je zdlouhavé .
www.inspirovac.cz - Stovky přednášek, knih a článků osobního rozvoje na jednom webu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se