Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Já před třemi měsíci přestal ze dne na den. Ze 40 na 0.
A dovolím si říct že to bylo dobrou konstelací hvězd.
Zkoušel jsem ecigaretu a bylo to k hovnu.

Jak jste na tom vy?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Kouřil jsem xlet tak krabičku denně, pak jsem přestal na 6 let kouřit, ale bohužel jsem zase začal a pokračoval tou krabičkou další rok, teď už zase nekouřím a taky jsem to zmuchlal, zahodil a konec. Ono to jde když se chce, nejhorší bylo že když jsem přestával tehdy kouřit přibral jsem strašně moc na váze, poučen z předchozích chyb, jsem už tentokrát nepřibral ani kilo :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Já vlastně přestal kouřit už po třetí. Předtím se mi to podařilo dvakrát na rok. A vždy jsem taky přibral. A vlastně i teď jde váha nahoru.

Koukám že byla "plodná" noc. :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zatial som nikdy nefajčil a ani nehodlám, nevidím v tom žiaden zmysel. Ničenie zdravia, utrácanie peňazí...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kouřím již 15 let s občasnými přestávkami. Je to svinstvo a žrout peněz jako blázen. Až přestanu mít přísun levných cigaret, tak se na to vybodnu. Za ceny, co dnes stojí bych to nekoupil ani náhodou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Když mi bylo náct (nevím přesně), tak jsem doma dělal domácí cigarety a prodával je ve škole (všechno ručně, koupil jsem tabák, filtry, papírky). Klucí to kupovali, protože jim to nikdo nechtěl prodávat. Když už jsem to vyráběl, tak mě napadlo to zkusit a nesedlo mi to. Fungovalo to jen chvilku, pak našli krámek kde jim to prodávali bez občanky a můj biznis šel do kopru.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Já naštěstí pořád nechápu, proč někteří lidé kouří, takže nemám potřebu s tím začínat.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já niky nekouřil a světě div se, ani alkohol nepiji. Zvláštní. Vzhledem k mému věku (bude mi 19) je to ještě zvláštnější a nebudu lhát, že mnoho mých vrstevníků mě má za blázna. Na rozdíl od nich alespoň ušetřím :D

Ale cígo sem zkusil, zas takovej svatoušek nejsem. Neoslovilo mě to...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Držím se hesla ,,čím méně závislostí, tím pohodovější život´´, takže nekouřím.

Drago: Teď už by to nešlo, neznám krámek, kde by to mladistvím neprodali. Ale jinak dobrý byznys :-).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otakar Pěnkava píše:
Držím se hesla ,,čím méně závislostí, tím pohodovější život´´, takže nekouřím.

Drago: Teď už by to nešlo, neznám krámek, kde by to mladistvím neprodali. Ale jinak dobrý byznys :-).


To je pravda dneska prodají cigarety i šestiletému dítěti, každopádně jak to tu tak čtu asi by nebylo od věci udělat vlákno s názvem "Co všechno se pokusil Drago prodávat" asi by to bylo zajímavé :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Jiří Rostecký píše:
Já niky nekouřil a světě div se, ani alkohol nepiji. Zvláštní. Vzhledem k mému věku (bude mi 19) je to ještě zvláštnější a nebudu lhát, že mnoho mých vrstevníků mě má za blázna. Na rozdíl od nich alespoň ušetřím :D



to nie si sám, tiež ani nepijem a stretávam sa s podobnými názormi od rovestníkov ako aj ty

Linkbuilder
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 10.11.2011
cigarety ma nikdy nelákali, radšej si kúpim doménu ako krabičku cigariet, pri troche snahy doménu zhodnotím zatiaľ čo krabičky podhodnotí moje zdravie

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
...každopádně jak to tu tak čtu asi by nebylo od věci udělat vlákno s názvem "Co všechno se pokusil Drago prodávat" asi by to bylo zajímavé :-D


Taky si říkám, když to tak pročítám. Nebo by z toho mohl být třeba nějaký delší článek na 404m.com.

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Kouřím 8 let a dlouho se snažím přimět aspoň k tomu, abych zkusil přestat.
Teď se trochu zajímám o body-building tak by to nebylo od věci trochu přibrat.

Po jaké době jste zaznamenali nárůst hmotnosti? Bylo to zvýšením apetitu nebo "samovolně"? :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jak se to vezme, protože jsem se celkově stravoval špatně, měl jsem vlastně cigarety jako náhradu jídla, pak jsem přestal kouřit, ale pořád se stravoval na prd a místo cigaret jsem sáhl po tyčinkách, klobásách, atd, atd a zobal a zobal až jsem si nazobal za rok skoro třicet kilo :-( no ale poučen z předchozích nezdarů, jsem začal správně jíst a zjistil že vlastně ty cigarety nepotřebuji a navíc jsem nepřibral po přestání ani gram, ono to má i logiku, ale bylo by to na delší povídání, protože jsem se tomu věnoval poměrně dlouho dobu zhruba dva roky chystám se na to téma udělat web, resp on už je, ale plním ho, takže ještě pár dní a pojede, tam si pak budeš moct přečíst moje poznatky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Přestat kouřit je strašně snadné, já už jsem přestal asi desetkrát.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Atsor: Já taky nekouřím a nepiju a je mi stejně jako tobě a to jak se na tebe dívají ostatní chápu. Taky to tak mám... Nějak mi to nechutná a proč jíst/pít něco, co mi nechutná, ne? :)

Homer: "Přestat kouřit je snadné, přestal jsem už desetkrát..." To mě pobavilo. Přestat ok, ale pak to chce i vydržet, aby si nemusel začínat ne?

Jinak hodně štěstí všem, co se snaží vydržet bez cigaret a zdraví těm, co do toho spadli.

kenthanio
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 05.10.2011
Kouřím cca 10 až 30 cigaret denně a nevadí mi to. Ani po finanční stránce, ani pokud jde o zdraví. Nepochybuji o tom, že to zdraví ničí, nicméně jsem imunní vůči protikuřáckým kampaním, které řadu věcí naprosto přehání.

Je velmi pravděpodobné, že jednou budu chtít přestat kouřit. Pak prostě přestanu. Když člověk začne cigarety naprosto nenávidět a jde na něj vztek sotva je spatří, těžko si zapálí znovu. Nechávám tomu volný průběh, zatím mi to nevadí.

Než jsem začal kouřit, strašně jsem se nervoval z každé blbosti a každou chvílí jsem něco rozmlátil (nebo jsem alespoň třískal do zdi). Od té doby, co kouřím, jsem celkově klidnější a k podobným nehodám už skoro nedokází. Nemusí to být jen tím, ale myslím, že určitý vliv to mít bude. To je jedním z důvodů, proč mám cigarety rád.

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Než jsem začal kouřit, strašně jsem se nervoval z každé blbosti a každou chvílí jsem něco rozmlátil (nebo jsem alespoň třískal do zdi). Od té doby, co kouřím, jsem celkově klidnější a k podobným nehodám už skoro nedokází. Nemusí to být jen tím, ale myslím, že určitý vliv to mít bude. To je jedním z důvodů, proč mám cigarety rád.

to je tím, že když si dáš cigáro tak se uvolníš, začne zhluboka dýchat a celkově se odreaguješ - samotný nikotin za to nemůže

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se