Volná diskuze

Styler
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 26.08.2016
Mám nápad na český web, který by mohl být dost populární. Vím, jak by zhruba měl vypadat, ale neumím programovat, takže bych potřeboval někoho, kdo by do toho šel se mnou fifty-fifty. Nejedná se o e-shop. Potřeboval bych to nejdřív prokonzultovat s někým, kdo mě neo-ebe a jen si nevezme můj nápad. Kdo by měl zájem, ať sem napíše svůj e-mail, ozvu se mu.

VV grafické studio
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 10.08.2016
Styler píše:
Mám nápad na český web, který by mohl být dost populární. Vím, jak by zhruba měl vypadat, ale neumím programovat, takže bych potřeboval někoho, kdo by do toho šel se mnou fifty-fifty. Nejedná se o e-shop. Potřeboval bych to nejdřív prokonzultovat s někým, kdo mě neo-ebe a jen si nevezme můj nápad. Kdo by měl zájem, ať sem napíše svůj e-mail, ozvu se mu.


Dobry den, zkuste se prosim obratit na muj mail web@vv-graficke-studio.cz , jen me nejak kontaktuje, ja Vam napisu, co dokazu a pak se uvidi

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Nekoho si najmi, pokud tomu doopravdy veris.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Kubooo85
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 06.06.2016
Pokud máte zájem napište na email: jrychly@murkasoft.cz zabýváme se tvorbou webových stránek a jejich kompletní správou.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se