Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,
Dostal jsem za úkol vytvořit multimediální DVD, které bude obsahovat historii naší třídy - fotky, videa, hudbu atp. Je mi blbé to jen tak smahnout na DVD do složek, proto bych rád vytvořil nějaké takové multimediální DVD. Poohlížel jsem se po nějakém programu a našel jsem něco málo:

  • AutoRun enterprise - vypadá zajímavě, nabízí spoustu možností při tvorbě multimediálního DVD
  • Nero - vím, že podobné věci uměl i Nero, ale nikdy jsem v něm nedělal

Vypadá zajímavě, ale jelikož jsem podobnou věc nikdy nedělal, rád bych se zeptal i vás, jakou s tím máte zkušenost, jaké programy použít či jak jinak to udělat.

Díky moc za všechny rady, tipy, triky a návody :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Multimediální to nevím, ale jednoduché video, titulky, hudbu jsem skládal přímo v programku co je ve Windows Vistách, určitě tu zazní návrhy použí Pinacle studio atp... ale dle mého stačí ten z Windows, pokud nechceš do hloubky studovat milióny možností, ale něco vytvořit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nene, já chci prostě udělat DVD, kde najede jakési menu (rozcestník) a bude tam fotogalerie, videogalerie a možnost přehrávat hudbu :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak na takové DVD ti bohatě postačí Nero a jeho Vision Extra, přechody, texty a efekty na úrovni, navíc několik video a audio stop to bohatě stačí. Nabízí dokonce i HDTV výstup s 5.1 zvukem.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se