Volná diskuze

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Ahoj,
ze zajímavosti bych se chtěl zeptat, jakou máte zhruba denní návštěvnost vašich blogů, které píšete.
Nechci nějaké podrobné statistiky, ale jen rozmezí, popř. měsíčně, když nechcete denní, která se pořád hýbe nahoru dolů.
A taky chci nějaké nové zdroje do RSS čtečky, tak máte šanci...

Mé:
mkurri.cz - cca 1100 - 1200 měsíčně
jakzit.cz - cca 300 - 400 měsíčně

A vy?

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nevím, ale u blogu jsem to nikdy nepočítal. Přijde mi to hloupé. Blog je pro mě místo, kde člověk vyjadřuje svoje názory, od čehož by se měla odvíjet i návštěvnost. Je to jako s novinami, ten, kdo je čte, si je koupil, protože tam najde zajímavé čtení. Proto jsem nikdy blog nijak moc nepropagoval, maximálně formou podpisu na fórech a podobně, tedy jako prezentaci mé osoby. Daleko důležitějším faktorem pro mě byl počet přečtení článků, počet komentářů pod nimi, případně počet hodnocení a sdílení. To jsou objektivní statistiky blogu, které určují jeho kvalitu, nikoliv čísla vyhoněná na vyhledávačích a podobně. Když je kvalitní blog a čísla, která zmiňuji, jsou vysoká, bude vysoká i návštěvnost.

Dnes už blog nemám, ale měl jsem do 100 UIP/den.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Denní se těžko hodnotí, protože záleží zdali něco napíší, na jaké téma atd..

V posledních měsících je návštěvnost u mě na blogu http://www.mojeokoli.cz 1300-1800 lidí
Hodně témat jsem vyvedl na stránky, které se věnují jednomu tématu a tím pádem blog trochu trpí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se