Volná diskuze

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nevím jestli jste to též zaznamenali, ale dnes poprvé webtrh klony překonali WT v počtu příspěvků dle webtrhy.cz a jejich grafu.

Pokud by se to ještě do půlnoci tohoto dne 19.11.2011 změnilo, tak tento stav je platný k 20:00 :-)

Že by veškeré změny a chování se projevilo naplno?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na první pohled se to tak vypadat může, ale musíš od toho odečíst 30 témat z WF, která jsou zakládána robotem. Úbytek na WT je znatelný, o to větší je přírůstek na WD.

No nemohu říct, že mi WebDeal v poslední době nědělá radost. Rok tvrdé dřiny začíná nést první plody :-).

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak u WT to započítávalo i aukce, což se teď vyrovná tomu robotovi na WF. I když je pravda, že některé domény přidané robotem jsou tam i třikrát. Ale celkově je to dnes poprvé, co je WT pod klony ať už je to jakkoliv.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
tento trend nie je náhodný a postupne si myslím, že WT bude pravidelne prekonávaný jednotlivými klonmi

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Za mně mohu říci jen jediné a to, že je to jen a jen dobře. WT jsem neměl nikdy moc rád (díky lidem tam a všemu kolem). Kde kdo tam spal v knihovně a je nej.

Momentální doba nahrává jednoznačně Webdealu k tomu, aby urval co jen jde.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
na Webtrhu som nikdy nejak výrazne neprispieval, avšak bolo a zrejme ešte aj je najlepšie miesto na predaj webov, odkazov a ďalších vecí.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ani já jsem tam nikdy nic moc nenapsal, jestli 30 příspěvků za víc jak 2 roky od registrace, tak je to hodně.

Je pravda, že na prodeje to bylo dobré místo, ale i dnes již tomu tak není a postupně to bude lepší i zde. Aspoň já tomu věřím a občas přidám i nějakou tu aukci skoro zadara, aby tu bylo něco vystaveného a jsem ochoten i pod cenou danou službu či věc udělat. Navíc Webdeal propaguji kde jen to jde, zadarmo a rád.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Tak pomôcť sa snažím aj ja, a dúfam, že to pomôže. Druhá vec je tá, že na webtrh chodili aj ľudia neznalí z oboru, ktorí boli ochotní zaplatiť ďaleko vyššie čiastky ako webmasteri

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je pravda, ale i tak si myslím, že je to jen otázka času, než se to změní. To že je WT starší a známější, neznamená, že je věčný a nesmrtelný.

Když tam zůstanou ty plačící (v poslední době často) rádoby podnikatelé a profíci, co by nejraději nic nedělali a inkasovali statisíce jen za pozdrav v emailu, kupovat to lidi věčně též nebudou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
je nutné, aby sa webdeal dostal do povedomia ľudí, webtrh má jednoducho meno , z ktorého ťaží a ešte dlho ťažiť bude

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ono to příjde, stačí jen jak se to tu pohnulo za pár posledních měsíců, kdy jsme tu diskutovali pomalu v 5 :-) Nárůst uživatelů je pravidelný a již začali i přispívat další a další.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Webtrh s tím zpoplatněním nepřišel zrovna v tu nejvhodnější dobu. Mně by to zpoplatnění služeb ani tolik nevadilo, ale...

Záměr byl ten, že se vyfiltrují nabídky. To přitáhne kupce, protože se nebudou muset prohrabávat balastem a kvalitním nabídkám budou ochotni věnovat čas. Jenže chybí kupní síla a výsledek je ten, že domény i weby se tam prodávají pod cenou nebo se neprodají vzhledem k vyvolávací ceně. Takže prodejci neprodávají, pokud nepotřebují cash. A zákonitě je i méně kupců.

That simple.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Musím říct, že se mi tu ne WebDeal líbí čím dál víc. I ta nová grafika je příjemná, myslím, že to děláte dobře ! Díky (musel jsem Vás pochválit) :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Webdeal nám konečne ožil a prišli aj nové tváre a pohnul sa opäť o ďalší kúsok ďalej, dúfam, že sa to bude len a len zlepšovať

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já osobně si myslím, že to tu půjde už jen a jen do předu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se