Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Na Živě.cz se objevil článek který informuje o tom, že Seznam co nevidět představí novou betaverzi svého e-mailu. U článku je přiloženo i 10ti minutové video, které ukazuje, jak bude e-mail vypadat.
Můj názor na nového klienta je spíše pozitivní, je dobře, že Seznam konečně začal něco dělat. To, co tam mají nyní je fakt sto let stará vykopávka a v dnešní době již jsou technologie úplně někde jinde.

NICMÉNĚ!

Mě to rozhodně nepřimělo k tomu, abych odešel od Gmailu a vrátil se zpět na Seznam, kde jsem kdysi začínal. Na Gmailu nejsem jen kvůli e-mailové schránce, ale celkově se mi Google líbí a jsem jejich fanda. Jak rád říkám "celej život mám u společnosti Google xD" - email, fotky, sociální síť, prohlížeč a data, dokumenty ... prostě Google je jakási komplexní služba, což Seznam bohužel není.

Článek s videem zde = http://www.zive.cz/clanky/podivejte-se-na-novy-seznam-e-mail-video/sc-3-a-161920/default.aspx

A jaký je váš názor??
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Krok vpred, ale i tak ich rozhranie nebude a ani nemôže konkurovať gmailu. Snaha sa cení, ale G. je už úplne niekde inde.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak ono Google a Seznam se nedají srovnávat ... spíše bych to srovnal s ostatníma CZ emailama, jenomže je nepoužívám a nikdy nepoužíval, takže to udělat nemůžu :/ Ale třeba někdo z vás má zkušenosti :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

pkotala
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 17.01.2012
Tak ono je to vždy o tom, co od toho člověk očekává a co potřebuje. Někomu (mi) třeba stačí squirrelmail, ale mám účet i na email.cz a změnu vítám

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zde si můžete požádat o nahození nové betaverze : http://seznam.sblog.cz/2012/01/17/321
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se